به گونه ای برنامه ریزی شود تا در بحران های آینده غافلگیر نشویم / هم دلی و اتحادی که بنده همواره برای توسعه و شکوفایی مازندران در پی آن بودم، در بحران اخیر ناشی از بارش برف سنگین در غر ب استان مشاهده شد.

به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در تنکابن با اشاره به این که هم دلی و اتحادی که بنده همواره برای توسعه و شکوفایی مازندران در پی آن بودم، در بحران اخیر ناشی از بارش برف سنگین در غر ب استان مشاهده شد، بیان کرد: برف، نعمت الهی و آزمونی بزرگ و برجسته برای مدیران مازندران در این راستا بود.

فلاح افزود: باید با بازنگری در نتایج و تجربیات مدیریت بحران اخیر به گونه ای برنامه ریزی شود تا در بحران های آینده غافلگیر نشویم.

وی با تاکید بر این که پیش از شروع بحران های ناشی از حوادث طبیعی، پیش آگاهی های لازم به مردم داده شود، عنوان نمود: امکانات لازم در برخی مناطق حادثه خیز از پیش تمهید شود.

استاندار با اشاره به این که برآورد اولیه کلی است، تاکید کرد: اعلام و ابلاغ می کنم، دستگاه های اجرایی مورد به مورد با برآورد میدانی، میزان خسارات و شیوه پرداخت آن ها را مشخص نمایند.

وی با اشاره به این که در صورت وجود برخی کاستی ها در بحران عظیم اخیر از مردم عذر خواهی می نمایم، تصریح کرد: این عذر خواهی باید منشا اقدامات درست و کامل بعدی باشد.

نماینده عالی دولت در استان با بیان این که مدیران کل دستگاه های اجرایی باید در خصوص تامین اعتبارات زیر ساخت های آسیب دیده، پیگیری های لازم و مستمر را از وزارتخانه های متبوع صورت دهند، یاد آور گشت: باید طوری در این ماجرا عمل شود تا هرگونه سابقه ذهنی ناخوشایند در خصوص تامین نیازمندهای مردم از یاد ها زدوده شود.

استاندار ضمن قدردانی دوباره از همه ی تلاشگران در این عرصه، مرحله امداد و نجات را خوب ارزیابی کرد و اذعان نمود: بانک ها باید زین پس نقش خود را در این مناطق به درستی ایفا کنند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما