با بودجه استانی نمی توان پاسخ گوی خسارات به بار آمده و نیازمندی های مردم شریف منطقه باشیم، بلکه باید برای تخصیص اعتبارات کشوری تلاش نماییم.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: به عزم و اراده رییس جمهور بر حل مشکلات بحران ناشی از بارش برف سنگین در غرب مازندران اعتقاد دارم.

به گزارش روابط عمومی استانداری، آیت الله طبرسی در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان در تنکابن با اشاره به این که از آغاز بارش برف سنگین و بی سابقه در غرب مازندران، گزارش مدیریت بحران در منطقه و اقدامات صورت گرفته را لحظه به لحظه از طریق استاندار دریافت می نمودم، بیان داشت: استان با تلاش و مجاهدت همه گروه ها و نهادهای حاضر در این میدان و مدیریت جهادی و شایسته استاندار از گردنه های نخست و عملیات عظیم امداد و نجات عبور نمود، باید با تدبیر از گردنه های پس از این نیز با پیگیری مجدانه مسایل عبور کند.

آیت الله طبرسی با تاکید بر این که نباید در این خصوص در صورت جلسات و تصمیمات صرف متوقف ماند، عنوان کرد: با بودجه استانی نمی توان پاسخ گوی خسارات به بار آمده و نیازمندی های مردم شریف منطقه باشیم، بلکه باید برای تخصیص اعتبارات کشوری تلاش نماییم.

نماینده ولی فقیه در مازندران با بیان اینکه به عزم و اراده دکتر روحانی بر حل مشکلات و تامین نیازمندی های منطقه اعتقاد دارم و از عنایت و دستورات ایشان در این خصوص تقدیر می کنم، اظهار داشت:  بنده با تمام وجود برای هر اقدامی در این راستا آماده ام.

آیت الله طبرسی، خاطر نشان کرد: مازندران باید در طراز خود و با توجه به شان والای مردم دیار علویان توسعه یابد و در این راستا نیازمند تلاش و پیگیری نمایندگان مردم در مجلس هستیم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما