بيش از 70 نفر از خبرنگاران غرب مازندران در نامه ای به دکتر روحانی رئیس جمهور كشورمان از زحمات و تلاش استاندار مازندران در مدیریت بحران برف اخیر در غرب استان تقدیر و تشکر کردند.

به گزارش مازنا به نقل از روابط عمومي استانداري،در این نامه كه نسخه اي از آن به همراه امضاي خبرنگاران به اداره كل روابط عمومي استانداري ارسال شده، آمده است:
جناب آقای دکتر حسن روحانی
ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران
با احترام، همانطور که مستحضرید بارش شدید برف در مورخه 12 بهمن 92 در غرب مازندران باعث شد تا شهرستان های غربی استان به مدت 5 روز از قطعی برق، آب و راه دسترسی و نبود امکانات اینرنتی و مخابراتی روزهای سخت و دردآوری را پشت سر بگذارند و شاهد سخت ترین لحظات بر مردم این دیار از سرزمین علویان باشیم. روزهایی که تنها چشمها انبوه دو متری برف را می دید و شبها کورسوی چراغ های نفتی روشنی بخش خانه های سرمازده مردم این منطقه بود. با این توصیف حضور مقامات کشوری و اعزام اکیپ های امدادرسان و خدمات رسان توانست بار این مشکلات را بکاهد و پس از تلاش شبانه روزی یک بار دیگر روند زندگی عادی در منطقه بحران زده غرب جاری و ساری گردید. در این میان حضور گرمابخش استاندار معزز جناب دکتر رفیع فلاح جلودار و استقرار چند روزه در منطقه و مدیریت میدانی در شهرها و روستاهای غرب استان و از سوی دیگر تلاش فرمانداران و مدیران غرب استان از جایگاه ویژه و تاثیربخشی برخوردار بوده که از این طریق ما خبرنگاران غرب استان مازندران مراتب قدردانی خود را از همه عوامل بویژه استاندار محترم مازندران و معاونین ایشان و فرمانداران غرب استان را اعلام می داریم.
در پایان ضمن آرزوی توفیق روزافزون برای مسئولین صدیق نظام، خواستار تلاش مضاعف تر دولت تدبیر و امید برای جبران خسارت ناشی از بارش شدید برف برای مردم شایسته و صبور منطقه غرب استان مازندران هستیم.
و من الله توفیق
خبرنگاران فعال غرب استان مازندران

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما