جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران با حضور کارشناسان ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران،جلسه شورای امر به معروف و نهی از منکر این سازمان با حضور اعضای شورای مذکور و کارشناسان ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان مازندران به میزبانی معاونت مالی و اداری سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران برگزار شد.
در این جلسه غلامرضا فیاض مدیر ادارات و کارخانجات ستاد احیاء استان مازندران، با تقدیر و سپاس از زحمات و خدمات شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران مواردی پیرامون امر به معروف و نهی از منکر و نقش آن در ادارات و سازمان ها بیان کردند.
فیاض با اشاره به بازرسی از محیط سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، اعلام نمود: ما در طول سال چندین مرحله از سازمان بازرسی بعمل آوردیم که این بازدیدها رضایت بخش بوده و موردی در این سازمان مشاهده نشد.
مهندس سید علی حجازی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران هم ضمن خیر مقدم به حاضرین بویژه مهمانان ارجمند، دهه مبارک فجر را تبریک گفت و مواردی پیرامون امر به معروف و نهی از منکر در جامعه و ایران اسلامی بیان نمود.
آقای مهدی قاسمی معاون پسماند سازمان و دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران هم در ابتدای این جلسه گزارشی کامل و جامع از فعالیت های این شورا در سازمان ارائه نمود.
آقای حشمت الله ناصحی معاون مالی و اداری سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران نیز ضمن خیر مقدم گویی به حاضرین در خصوص نقش شوراهای امربمعروف و نهی از منکر در سازمان همیاری و سازمان های مشابه مواردی بیان کرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما