مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر در مازندران از برگزاری مسابقه عکاسی با موضوع راهپیمایی۲۲بهمن و برنامه های دهه فجر در مساجد با تلفن همراه در این استان خبر داد.

محمد فوقی، مسئول کمیته مساجد ستاد دهه فجر و مسئول کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران امروز(21بهمن) در حاشیه اجرای برنامه های دهه فجر کمیته مساجد به مناسبت دهمین روز از سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در این استان به خبرنگار شبستان گفت: مسابقه عکاسی ثبت حضور حماسی مازندرانی ها درراهپیمایی22بهمن و برنامه های دهه فجر در مساجد با تلفن همراه تا پایان 30بهمن ماه جاری در این استان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مسابقه به همت کمیته مساجد ستاد دهه فجر و کانون های فرهنگی و هنری مساجد و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی مازندران برگزار می شود، بیان کرد: حفظ آرمان های انقلاب اسلامی و معرفی دستاوردهای انقلاب و نظام از اهداف برگزاری مسابقه عکاسی راهپیمایی22بهمن می باشد.

فوقی عنوان کرد: هرشرکت کننده باید 5قطعه عکس ترجیحا با محوریت سبک زندگی دینی را در قالب CD به آدرس ساری –میدان امام خمینی(ره)-مجتمع اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی- طبقه دوم –دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد مازندران ارسال نماید.

وی همچنین یادآورشد: حضور در این مسابقه برای همه اقشار آزاد است و شرکت کنندگان می‌توانند عکس‌های خود را تا 30 ام بهمن به نشانی الکترونیک این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید با قید نام و نام خانوادگی و آدرس محل سکونت و شماره تماس ارسال کنند.

گفتنی است، به 22نفر از برگزیدگان مسابقه عکاسی از راهپیمایی22بهمن و برنامه های دهه فجر در مساجد مازندران با تلفن همراه جوایز نقدی و لوح تقدیر اهدا خواهد شد.

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما