با حضور معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار، سيد مجتبي شريف زاده به عنوان مديركل دفتر منابع انساني و لطف الله آجداني به سمت مديركل دفتر آموزش و پژوهش استانداري مازندران معرفي شدند.

حسن خيريانپور در اين جلسه ضمن تقدير از حضور باشكوه و حماسي مردم در راهپيمايي 22 بهمن ، گفت: نظام مقدس جمهوري اسلامي در سال 57 بر پايه دو اصل اساسي مشروعيت الهي و مقبوليت عمومي تاسيس گرديد و تا امروز بر همين اصول استوار است.
وي استقلال، آزادي و جمهوري اسلامي را بزرگترين دستاورد انقلاب اسلامي دانست و افزود: علي رغم همه تحريم ها، تهديدها و جنگ تحميلي، امروز شاهد هستيم كه ايران اسلامي با ديپلماسي فعال در عرصه بين المللي، روز به روز مسير تعالي را مي پيمايد.
خيريان پور اضافه كرد: ملت ايران در 22 بهمن امسال قدرتمندانه به صحنه آمد و سياست و ديپلماسي فعال دولت تدبير و اميد را تكميل كرد.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار در بخش ديگري از سخنانش با اشاره به فرصت كوتاه خدمتگزاري، اظهار داشت: همه ما بايد با تقوا و وجدان كاري وظايف را به نحو مطلوب انجام دهيم.
وي دفتر آموزش و پژوهش استانداري را داراي 2 وظيفه مهم دانست و گفت: آموزش و توانمندسازي نيروهاي انساني درون سازماني و ساير دستگاه هاي اجرايي و نهادينه كردن موضوع پژوهش در سيستم اداري، رسالت هاي مهم اين دفتر است.
خيريانپور بر مسلح كردن نيروهاي انساني ادارات به سلاح دانايي توسط اين دفتر تاكيد كرد و افزود: مجهولات متعددي در زمينه هاي مختلف وجود دارد كه براي يافتن پاسخ اين مجهولات نيازمند كار پژوهشي گسترده مي باشيم.
وي ادامه داد: اولويت ها و نيازهاي استان بايد شناسايي شوند و كار پژوهشي بر اساس اين نيازها و عملياتي انجام شود.
معاون توسعه مديريت و منابع انساني استاندار هم چنين اجراي مكانيزم دقيق و حساس جذب نيرو در دستگاه ها، شناسايي نقاط ضعف و قوت سيستم هاي اداري، فعال سازي كمي و كيفي شوراي اداري استان و... را از جمله مهم ترين وظايف دفتر منابع انساني و تحول اداري استانداري برشمرد.
در پايان اين جلسه از خدمات فرهاد صفايي تقدير و مجتبي شريف زاده به عنوان مديركل جديد دفتر منابع انساني و تحول اداري استانداري معرفي شد. شريف زاده پيش از اين مسووليت مديركل دفتر آموزش و پژوهش استانداري را بر عهده داشته است. فرهاد صفايي نيز به سمت مشاور استاندار مازندران منصوب شد.
هم چنين لطف الله آجداني نيز به عنوان مديركل جديد دفتر آموزش و پژوهش استانداري مازندران معرفي گرديد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما