سرپرست سازمان بسیج هنرمندان مازندران از ارسال ۱۱۹ اثر به دبیرخانه جشنواره فیلم کوتاه بسیج در این استان با استقبال هنرمندان این رشته نسبت به دوره گذشته خبر داد.

قهرمان سعیدی، سرپرست سازمان بسیج هنرمندان مازندران گفت: سومین جشنواره فیلم کوتاه بسیج هنرمندان مازندرانی با عنوان سکانس حماسه، بستری را برای شنیدن باگوش های شنوا، دیدن با چشم و بادلی بینا و حرکت با قلبی سرشار از تعهد و عشق به ارزش ها فراهم نمود.

وی اظهار کرد: در دو بخش فیلم و فیلمنامه در مجموع 119 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که از این تعداد 86 اثر در قالب فیلم کوتاه و 33 اثر نیز در بخش فیلم‌نامه است.

سعیدی با اشاره به استقبال هنرمندان از این جشنواره، تصریح کرد: جشنواره فیلم بسیج به صورت دوسالانه برگزار می‌شود که با استقبال هنرمندان این رشته نسبت به دوره گذشته از رشد چشمگیری به ویژه در بخش فیلم روبرو شد.

سرپرست سازمان بسیج هنرمندان مازندران با اشاره به اینکه موضوعاتی مانند انقلاب و دفاع مقدس، ‌ بیداری اسلامی، ‌امید و آرمان‌گرایی، مضامین آیینی و اجتماعی از اهداف برگزاری جشنواره فیلم است، ادامه داد: هنرمندان این رشته در قالب فیلم کوتاه داستانی، نماهنگ، انیمیشن، مستند و فیلم‌نامه آثار خود را به دبیرخانه جشنواره ارسال کردند.

وی با اشاره به اینکه دیدار با جانبازان در آسایشگاه جانبازان ساری در صبح سه شنبه 29 بهمن و اکران فیلم در روز سه شنبه و صبح چهارشنبه 29 و 30 بهمن از برنامه های جانبی جشنواره فیلم کوتاه بسیج با عنوان سکانس حماسه است، بیان کرد: سخنران مراسم اختتامیه جلیل فرجاد، بازیگر سینما و تلویزیون است.

سعیدی یادآور شد: مراسم آئین پایانی جشنواره سکانس حماسه، 30 بهمن از ساعت 14 تا 17 بعدازظهر در ساری، میدان امام خمینی(ره)، مجتمع فرهنگی ارشاد، سالن سلمان هراتی برگزار می شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما