سردار سرلشگر جناب آقای جعفری

فرماندهی محترم کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

سلام علیکم ؛

مردم انقلابی و صبور غرب مازندران که به واسطه بارش بی سابقه برف با بحران سفید مواجه شدند سپاسگزار خدمات و تلاش های بی شائبه همه خدمتگزاران راستین انقلاب اسلامی خواهند بود.سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نخستین روزهای بحران با حضور مستمر و بسیج همه ی امکانات و توان در منطقه حضور یافت و نقشی فعال و قابل تقدیر در حل مشکلات ناشی از بحران ایفا کرد.

اگر چه گستردگی بحران برف در غرب مازندران مستلزم تمهید امکانات و امداد ملی بوده است اما با درایت و سختکوشی سپاهیان و بسیجیان سرافراز به ویژه سردار شاهچراغی فرمانده محترم سپاه کربلای مازندران رنج این بحران در کمترین زمان ممکن از سر مردم متعهد، صبور و انقلابی مان برداشته شد. روحیه جهادی و انقلابی این عزیزان در جهت تسکین آلام مردم منطقه و کمک رسانی به موقع به امت حزب ا... ستودنی است.

اینجانب به نمایندگی از مردم صبور منطقه ضمن تشکر از همه زحمات و تلاش های خداپسندانه و جهادی انتظار دارم کماکان مناطق محروم غرب استان مورد عنایت قرارگاه بسیج سازندگی قرار گیرد.

شایان ذکر است مردم متعهد و صبور منطقه علیرغم همه مشقات متاثر از بحران برف با حضور گسترده در راهپیمایی 22 بهمن مراتب دلداگی و عشق خود را نسبت به آرمان های امام (ره) و منویات مقام معظم رهبری ابراز نمودند.

خواهشمند است مراتب سپاسگزاری مردم ولایی غرب مازندران را از کلیه فرماندهان و خادمان ساعی سپاه استان مازندران اعلام فرمائید و به نحوی که صلاح می دانید از این عزیزان تقدیر به عمل آورید.

 

قاسم احمدی لاشکی

دبیر مجمع نمایندگان استان مازندران

رونوشت :

- فرماندهی محترم سپاه کربلای مازندران سردار شاهچراغی جهت استحضار

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما