معاون امور عمرانی استاندار مازندران گفت : تمام توفیقات ، دستاوردها و توانمندی های نظام با حمایت و حضور همیشه در صحنه مردم به دست آمده است و پيشرفت همه جانبه كشور در سايه حمایت های مردمی امكان پذير است.

مهندس نبيان در مراسم تودیع و معارفه شهردار کوهی خیل از توابع شهرستان جویبار گفت : مردم تعلق خاطرشان را به نظام اسلامی با حضور همیشگی در صحنه های مختلف انقلاب نشان داده اند. مهندس علی نبییان افزود : مردم ما برای حفظ نظام خود تحت تاثیر تبلیغات منفی دشمنان قرار نمی گیرند و هیچ اقدامی نمی تواند آنها را از نظام جدا کند.

وی ادامه داد : تمام توفیقات ، دستاوردها و توانمندی های نظام با حمایت و حضور همیشه در صحنه مردم به دست آمده است و پيشرفت همه جانبه كشور در سايه حمایت های مردمی امكان پذير است.

معاون عمرانی استاندار مازندران از حضور پرشور مردم در راهپیمایی 22 بهمن ماه امسال به عنوان برگ زرینی دیگر از حضور و پشتیبانی ملت نام برد و گفت : مردم بعد از پیروزی انقلاب اسلامی و در عرصه های دیگر نیز حضور خود در صحنه را به نمایش گذاشتند و به همین دلیل است که با گذشت زمان دشمن نتوانست در مقابله با نظام اسلامی به توفیقی دست پیدا کند.

وی افزود : با تمامی تبلیغات منفی دشمنان در خصوص درگیر بودن زیاد مردم ایران با مشکلات ، ولی ملت ایران با حضور در صحنه ها همیشه پشتیبانی خود را نشان داده اند. در این مراسم سید حسین رضوی نوا با حکم استاندار مازندران به عنوان شهردار جدید کوهی خیل معرفی شد

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما