مدیر روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران گفت: برنامه مدیریت پسماند روزهای دوشنبه از صدا و سیمای مرکز مازندران در حال پخش است.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران ، محمد حسین شکیبافر گفت: پیرو قرارداد منعقده از سوی موسسه بازیافت و مدیریت مواد زائد جامد استان مازندران با شرکت سروش صدا و سیمای استان مازندران برنامه مدیریت پسماند، تحت نظارت سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، در بیست قسمت تولید و روزهای دوشنبه ساعت 19 الی 19/30 در حال پخش از صدا و سیمای مرکز طبرستان می باشد.
مشاور فرهنگی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، با بیان اینکه تاکنون 17 قسمت از برنامه مذکور پخش گردید، افزود: 3 قسمت باقیمانده از این برنامه در حال تولید می باشد که در هفته های آتی پخش خواهد شد.
شکیبافر با اشاره به نقش فرهنگ سازی و آموزش در حوزه پسماند و بازیافت ادامه داد: برنامه مدیریت پسماند بصورت کاملاً آموزشی و مستند بوده و بر اساس نظرسنجی و ارزیابی، این برنامه که با حضور مدیران، کارشناسان و صاحب نظران در حوزه منابع طبیعی، محیط زیست و پسماند تولید شده، نقش بسیار مهمی در فرهنگ سازی و آموزش بویژه در تفکیک زباله از مبداء داشته است.
مدیر روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران با اظهار امیدواری از این نوع آموزش و فرهنگ سازی در استان مازندران، اعلام کرد: امیدواریم که شهروندان عزیز مازندرانی و مهمانان ارجمند این خطه سرسبز با تولید کمتر زباله، گامی بزرگ در مدیریت پسماند برداشته و روزی را شاهد باشیم که دریا، جنگل و جاده های استان، عاری از هرگونه پسماند و زباله باشد.
شکیبافر در پایان با اشاره به نقش و جایگاه ویژه رسانه ها در این امر مهم افزود: صدا و سیما و همه ی اصحاب رسانه و ارباب جراید بویژه خبرنگاران گرانقدر با ورود به این حوزه و اطلاع رسانی دقیق و بموقع خود، نارسائی ها و مشکلات را به گوش شهروندان عزیز مازندرانی و مسئولان امر برسانند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما