مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران گفت: به موجب قانون جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و همچنین تغییر کاربری و تفکیک غیرمجاز اراضی کشاورزی به عهده این سازمان است.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، مهندس سید علی حجازی اعلام کرد: بموجب مصوبات قانونی که مجلس به معاونت عمرانی استانداریها ابلاغ کرده است و این مصوبه نیز از سوی این معاونت به سازمان همیاری شهرداریها محول گردیده، وظیفه جلوگیری از ساخت و سازهای غیرمجاز و همچنین تغییر کاربری و تفکیک غیرمجاز اراضی کشاورزی به عهده این سازمان است.
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران از تشکیل شورای حفظ حقوق بیت المال به ریاست مدیر کل دادگستری استان مازندران و دبیری دادستان مرکز استان خبرداد و گفت: سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران جزو اعضای اصلی این شورا می باشد که یکسال از شروع بکارش گذشته است.

 

وی افزود: سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران در یکسال اخیر با همت و همکاری سازمان جهاد کشاورزی استان توانسته است اقدامات موثر و قابل توجهی را در مقابله با ساخت و سازهای غیرمجاز و تجاوز به اراضی کشاورزی انجام دهد.

مهندس حجازی با اشاره به این مطلب که در اجرای این طرح ساختمانهای بسیاری که بدون تغییر کاربری در اراضی زراعی و کشاورزی ساخته شده اند، تخریب گردیده اند گفت: تخریب های صورت گرفته بسیار موثر و بازدارنده بوده است و مردم را مجاب به رعایت قوانین و ضوابط جاری نموده است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما