احمد مظفري كه در اولين جلسه شوراي اطلاع رساني مازندران سخن مي گفت پاسخگويي شفاف به مردم و گسترش فرهنگ نقادي را جهت اصلاح امور از سياستها و راهبردهاي مهم دولت تدبير و اميد در عرصه اطلاع رساني اعلام كرد.
وي تاكيد كرد : ايجاد زمينه هاي مناسب براي اطلاع رساني به موقع و اطلاع يابي مستمر و استفاده از ظرفيت گسترده مطبوعات ، خبرگزاريها ، رسانه هاي مجازي و صدا و سيما براي اطلاع رساني شفاف از رويكردهاي جدي شوراي اطلاع رساني مازندران است.
وي رصد عملكرد دستگاههاي مختلف اجرايي را در رابطه با اطلاع رساني و ساماندهي و تبيين خط مشي اطلاع رساني در استان را از مهمترين وظايف شوراي اطلاع رساني استان اعلام كرد .
مدير كل روابط عمومي استانداري مازندران خواستار تدوين و اجرايي شدن راهبردها و استراتژي هاي اطلاع رساني در استان شد و گفت : بايد زمينه تحقق مصوبات شورا در سطح دستگاهها فراهم شود و در زمينه اطلاع رساني و شفاف سازي ، برنامه هاي هاي كوتاه مدت ، ميان مدت و بلند مدت طراحي شود .
دبير شوراي اطلاع رساني مازندران ارتقاء فعاليت هاي روابط عمومي را از ضروريات دانست و گفت : بايد تلاش كنيم تا فرهنگ نقادي در رسانه ها نهادينه شود و رسانه ها به جاي  نقد افراد به نقد برنامه ها بپردازند.
سخنگوي شوراي اطلاع رساني مازندران تاكيد كرد : در فرايند اطلاع رساني به ظرفيت هاي بخش خصوصي هم بايد توجه شود و ساز و كارهاي ارتباطي مؤثر با گروههاي مرجع و تاثيرگذار هم طراحي گردد.
وي به ارتقاء سرمايه اجتماعي با اطلاع رساني دقيق و به موقع اشاره كرد و گفت : مقام معظم رهبري بر ايجاد اميد و نشاط در جامعه هميشه تاكيد كردند و رسانه ها كه رسالت سنگيني بر عهده دارند بايد اميدبخشي كنند و حقايق را منعكس كنند

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما