معاون بازرگانی و اقتصادی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، از اختصاص درآمد یک روز مرکز معاینه فنی خودرویی جعفریان برای کمک به مجمع خیرین ماهک خبر داد.

 

 

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، سید حسین صالحی نیا، معاون بازرگانی و اقتصادی این سازمان گفت:  مرکز معاینه فنی خودرویی جعفریان ساری، یک روز از درآمد خود را برای کمک به مجمع خیرین ماهک اختصاص داد.

صالحی نیا ضمن تقدیر از این حرکت خیر خواهانه افزود: محمد رضا جعفریان، مدیر این مرکز طی نامه ای به مهندس سید علی حجازی، مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران اعلام نمود که از امسال کلیه درآمد حاصله از کارکرد آخرین جمعه هر سال به مجمع خیرین ماهک اختصاص خواهد یافت.

وی در ادامه با اشاره به اثرات دنیوی و اخروی این عمل خیر اظهار داشت: مجمع خیرین ماهک شهرستان ساری متولی ساخت تنها بیمارستان فوق تخصصی کودکان مبتلا به سرطان شمال کشور در ساری بوده و زمین بیمارستان مذکور نیز توسط خانواده مرحوم دکتر شهیدی در جنب بیمارستان بوعلی ساری اهداء گردیده است.

گفتنی است 23 مرکز معاینه فنی خودرویی در استان فعال می باشد که مرکز معاینه فنی خودرویی جعفریان در شهر ساری، انتهای بلوار کشاورز قرار دارد و روز جمعه مورخ 23/12/1393 این عمل خداپسندانه در این مرکز روی خواهد داد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما