همه احکام صادره از سوی دستگاه قضایی برای برخورد با این متجاوزان باید به سرعت و بدون هیچ ملاحظه ای اجرایی شود.

استاندار مازندران گفت: همه مسوولان دلسوز و علاقه مند به صیانت از بیت المال هستند اما متاسفانه نتیجه عملکرد در این حوزه رضایت بخش نیست.
به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح در جلسه شورای حفظ حقوق بیت المال در بخش چمستان شهرستان نور بیان داشت: باید با اتخاذ سیاست های متناسب، کاستی ها را رفع و در جهت برخورد با متخلفان تلاش کنیم.
وی افزود: همه ما نگران وضعیت تغییر کاربری اراضی استان و ساخت و سازهای غیرمجاز هستیم اما اقدامات بازدارنده در این بخش کافی نبوده است.
فلاح پیش گیری از تخلف و تجاوز به منابع طبیعی و راضی کشاورزی استان را مهم دانست و تصریح کرد: برخورد با متخلف در مرحله ای که ساخت و ساز انجام شده به مراتب سخت تر خواهد بود.
استاندار مازندران با تاکید بر برخورد جدی با متجاوزان به حریم بیت المال، اذعان داشت: همه احکام صادره از سوی دستگاه قضایی برای برخورد با این متجاوزان باید به سرعت و بدون هیچ ملاحظه ای اجرایی شود.
وی افزود: یکی از مهم ترین وظایف دستگاه های اجرایی تلاش برای حفظ بیت المال و منابع ملی است.
نماینده عالی دولت در استان با اشاره به اینکه حفظ اراضی کشاورزی متضمن تامین امنیت غذایی مردم است ، گفت : دستگاه های اجرایی ذیربط باید در حفظ کاربری اراضی مازندران بیش از پیش تلاش کنند.
گفتنی ست در این جلسه وضعیت تغییر کاربری اراضی در بخش چمستان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و برای برخورد با متخلفان و جلوگیری از ادامه این روند تصمیماتی اتخاذ گردید.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما