معاون سیاسی امنیتی و اجتماعي استاندار مازندران، گفت: از برنامه های اصلی استانداری، رونق فضای كسب وكار در قالب دعوت از سرمایه گذاران است و قطعا در آینده ایی نزدیك، شاهد جهش در این بخش در مازندران خواهیم بود.

به گزارش روابط عمومي استانداري، علیرضا یونسی، در جلسه ستاد هفته كار و كارگر استان با اشاره به اين كه كارگران نقش برجسته اي در شكل گیری و پیروزی انقلاب اسلامي داشته اند، ياد آور شد: مديران استان بستر مطلوب برای برگزاري هر چه با شكوه تر هفته كاروكارگررا فراهم نمايند.

يونسی با بیان اینكه برنامه كوتاه مدت و بلند مدت استان در بخش هاي مختلف آماده شده است و جهت گيري هاي توسعه اي آن نيز ملحوظ نظر قرار گرفته است، بيان كرد : باید ظرفیت های استان را شناسایی كنیم و در مسیري حركت نماييم، كه در زمان پيش بيني شده، به اهداف و افق هاي برنامه توسعه 1404 برسیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعي استاندار با اشاره به اینكه بهره گيري از همه توانمندي ها در رشد و توسعه همه جانبه، نقش موثری خواهد داشت، خاطر نشان ساخت: رای مردم به گفتمان اعتدال و دولت تدبیر و امید، نشان از اعتماد مردم به این دولت و دولتمردان آن داشته و وظیفه ما در خدمت رسانی را دوچندان می کند.

یونسی با بيان اين كه كار و دوري از حاشيه ها بايد مد نظر مديران استان در خدمتگزاري قرار گيرد تا با استفاده از همه ديدگاه ها نشاط جامعه تامين گردد، افزود: در شرایط كنونی كه جامعه آرام آرام به سوي آرامش پيش می رود، كمك به این امر، تداوم خدمت رسانی در پي دارد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعي استاندار بر رفع موانع سرمایه گذاری در استان تاكيد كرد و گفت: از برنامه های اصلی استانداری مازندران رونق فضای كسب وكار در قالب دعوت از سرمایه گذاران است و قطعا در آینده ایی نزدیك ما شاهد جهش در این بخش در مازندران خواهیم بود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما