معاون سياسي امنيتي استاندار مازندران گفت: یکی از بزرگترین پدیده‌های قرن بیستم انقلاب اسلامی بود كه اندیشه ای جدید و الگويي موفق از حكومتداري را مطرح کرد.
عليرضا يونسي درنخستین همایش بخشداران، شوراهای اسلامی بخش و دهیاران مازندران در دولت تدبير و اميد با بیان این که تا قبل از پیروزی انقلاب اسلامی اندیشه‌های مارکسیستی و لیبرالیستی در جهان حاکم بود، افزود: به دنبال آن یک اندیشه نوین و طلایی در شب‌های ظلمات حاکم بر جامعه مطرح شد که بنیانگذار آن معمار کبیر انقلاب اسلامی بود.
یونسی تصریح کرد: هنوز این اندیشه به خوبی در دنیا جا نیفتاده بود که قدرت‌های ظالم و استکباری به کیفیت و اهمیت این انقلاب پی بردند و تمام تلاش خود را جهت از بین بردن آن به کار بستند و جنگ تحمیلی را در ابعاد مختلف بر‌پا کردند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران با بیان اینکه از ابتدای انقلاب تا کنون دشمن در ابعاد مختلف نظامی، اقتصادی با جنگ و تحریم به مبارزه با نظام جمهوری اسلامی پرداختند، گفت: امروز وقتی در همه حوزه‌ها با شکست مواجه شدند پای مذاکره نشستند.
وی با اشاره به اقدامات موثر دولت تدبیر و امید اذعان داشت: دولت جدید توانست سد تحریم‌ها را بشکند و فضای عمومی جامعه را بهبود دهد، قیمت ارز را تثبیت کند و تورم را پایین آورد و فضا را به سمت  شکوفایی ببرد.
يونسي با بیان اینکه مسئولان و مدیران موظف هستند وظایف خود را به درستی انجام داده و در امر رسیدگی به امور مردم کوتاهی نکنند، بیان داشت: قبول مسئولیت نعمتی از جانب خداوند است که باید قدر آن را بدانید و تمام تلاش خود را در جهت خدمت‌گذاری به مردم به کار ببرید.
یونسی با بیان اینکه مسئولان برای خود برنامه کوتاه مدت،میان مدت و درازمدت تعریف کنند، خطاب به دهیاران بیان داشت: اقتصاد محله خود را شکوفا نمايند و با برنامه‌ریزی درست اقتصادي درآمدزايي داشته باشید.

وی تصریح کرد: هیچ جامعه‌ای در طول تاریخ به خودکفایی، پیشرفت و موفقیت نرسیده است، مگر آنکه در آن جامعه مشارکت و همکاری وجود داشته باشد.
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران در پایان خاطرنشان کرد: امروز مدیرانی موفقند که مدیریت زمان داشته باشند

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما