به گزارش روابط عمومي اداره كل بيمه سلامت مازندران ، جلسه شورای اداری بیمه سلامت استان با حضور مدیرکل ، معاونین ، روسا و مسئولین ادارات ستادی و شهرستانی در سالن کنفرانس این اداره کل برگزار شد .

این جلسه که در آستانه فرا رسیدن سال نو و راه اندازی ستاد نوروزی تشکیل شد ، عملکرد و  برنامه های واحد های مختلف در زمینه ارائه خدمات به بیمه شدگان و مردم شریف استان و تعامل با موسسات درمانی طرف قرارداد بررسی و اهم برنامه های این اداره کل در ایام تعطیلات نوروز 93 مورد تبادل نظر قرار گرفت .
دکتر رسول ظفرمند ، مدیرکل ، طی سخنانی ضمن تقدیر از مجموعه تلاشهای کارکنان خدوم بیمه سلامت استان در سال 92 بیان داشت : با تشکیل و شروع به کار سازمان بیمه سلامت ، نگرش درمان محوری جای خود را به سلامت محوری داد و بر همین اساس می شود با تشکیل شورای سلامت با محوریت بیمه درمان (سلامت) ، ضمن شناسایی بسیاری از بیماریها و زمینه های ابتلا به آن همچنین بررسی و آنالیز میزان هزینه صرف شده برای این امر ، با کار کارشناسی ، برنامه ریزی و اطلاع رسانی لازم ، منابع نظام سلامت را به سوی مصرف درست و هدفمند هدایت نمود  و از بسیاری از بیماریها و هزینه های بسیار زیاد برای درمان آن پیشگیری نمود .
لازم به ذکر است در این جلسه مواردی در خصوص : بازدید از موسسات درمانی ، کشیک ایام تعطیلات نوروزی ، نظر سنجی ها ، پزشک خانواده شهری و نظام ارجاع و ..... مورد بحث و بررسی قرار گرفت و   هر یک از مسئولین عملکرد ، پیشنهادات و مسائل مربوط به حوزۀ کاری خود را بیان داشته و تصمیمات لازم گرفته شد .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما