رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری و میاندرود از بازرسی 25 هزار واحد صنفی و غیر صنفی در سال 1392 در سطح شهرستان ساری و میاندرود خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری و میاندرود،هادی نژاد اظهار کرد: در راستای دفاع از حقوق مصرف‌کنندگان شاهد تنظیم پرونده‌ی تخلف برای 3هزار و 520 واحد اقتصادی در سال جاری بوده‌ایم.

وی تصریح کرد: بر اساس آمار و ارقام موجود و بر اساس برآوردهای انجام شده، ارزش ریالی پرونده‌های متشکله بیش از 8 میلیارد ریال بوده است.

هادی نژاد گفت: تشدید بازرسی و نظارت بر صنف نانوایان به تعداد 1525مورد در سطح شهرستان و تشکیل 378 پرونده به ارزش یک میلیارد ریال در سالجاری صورت گرفته است.

وی افزود: تشکیل پرونده تخلف به اتهام قاچاق کالا به تعداد156 فقره به ارزش 514 میلیون ریال نیز از دیگر اقدامات قابل توجه‌ی اداره‌ی صنعت، معدن و تجارت شهرستان ساری در سال جاری است.

هادی نژاد خاطرنشان کرد: تعداد گزارش‌های رسیده به ستاد خبری از طریق تلفن 124 بیش از 2728مورد بوده که 1002 مورد آن به تشکیل پرونده و 21 مورد به رضایت شاکی منجر شده است.

رئیس اداره صنعت،معدن و تجارت شهرستان ساری ضمن اعلام تشدید بازرسی ها در نوروز 93، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف، مراتب را با تلفن 124 اعلام نمایند تا رسیدگی شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما