به گزارش روابط عمومي اداره كل بيمه سلامت مازندران ، مدیرکل بیمه سلامت مازندران و هیئت همراه در ایام تعطیلات نوروز 93 از بیمارستانها و ادارات بیمه سلامت غرب استان مازندران بازدید  نمودند .

بر اساس این گزارش ، در راستای بازدید از نحوه ارائه خدمات درمانی به مردم عزیز استان و مسافرین نوروزی ، دکتر ظفرمند و هیئت همراه با حضور در بیمارستانها و ادارات بیمه سلامت شهرستانهای نوشهر ، چالوس ، تنکابن و رامسر از نزدیک با مسئولین این مراکز دیدار و از مجموعه تلاشها و خدمات ایشان در ایام تعطیلات نوروز تقدیر نمود .
دکتر ظفرمند پس از این بازدیدها تصریح کرد : خوشبختانه تمهیدات و شرایط لازم برای پذیرش بیماران فراهم و مهیا شده است و مشکل خاصی وجود ندارد . وی همچنین قدرداني از همكاران و کارکنان خدوم بخش اورژانس این بیمارستانها براي خدمت رساني در ايام تعطيل نوروز را از جمله دلايل این بازدید ها برشمرد و تصريح كرد : از ديگر اهداف اين بازديد این است كه اگر مشكلي در سيستم وجود دارد كه        مي توانيم كمكي نماييم آنرا پيگيري كرده و اقدامات لازم را انجام دهيم و هدف ما نیز خدمت رساني به مردم است و اين هدف مطمئناً مرضي رضاي خداوند است بنابراين اگر با اين نگاه سال جديد را آغاز نماييم قطعاً سال خوبي در پيش خواهيم داشت .
وی همچنین خاطرنشان کرد : با عزم ملی و مدیریت جهادی بتوانیم در راستای منویات مقام عظمای ولایت ، گامی مهم در راستای پیشرفت و تحول در عرصه اقتصاد و فرهنگ برداریم .
لازم به ذکر است اداره کل بیمه سلامت استان مازندران با برقراری کشیک نوروزی ، مشغول ارائه خدمت به هموطنان و مسافرین نوروزی می باشد .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما