نماینده مقام معظم رهبری در استان در نخستین جلسه شورای اداری مازندران در سال 93 با تقدیر از مسئولان ستاد هماهنگی خدمات سفر مازندران، اظهار کرد: با وجود برخی نواقص، تلاش مدیران در تامین رفاه مسافران نوروزی خوب بوده است.
آیت الله نورالله طبرسی افزود: رهبر معظم انقلاب هر ساله در مضجع شریف امام هشتم شیعیان، سرنوشت سالانه کشور را تبیین کرده و همگان را بر اجرای دقیق آن دعوت می کنند.
وی با اشاره به اینکه مدیران نباید بیانات و منویات نوروزی رهبری را صرفا در حد شعار و همایش قلمداد کنند، تصریح کرد: اگر بخش کوتاهی از منویات رهبری عملی شود، دیگر مشکلی در جامعه وجود نخواهد داشت.
طبرسی بیان کرد: مدیران نظام همه زیرچتر ولایت بوده و متن، ریشه و تفکر انقلابی آنها با روحیات مردمی، علوی، نبوی، محمدی، فاطمی و شیعی عجین شده است.
وی با اشاره به اینکه مرکز انقلاب اسلامی ایران اصل مترقی ولایت فقیه است، افزود: ستاد ویژه اجرایی شدن بیانات رهبری در استانداری تشکیل و همه مدیران ادارات مکلف به اجرای آن باشند.
نماینده ولی فقیه در مازندران از بیانات نوروزی رهبری به عنوان رساله عملیه مدیران و مردم کشور یاد کرد و گفت: نباید اقتصاد و فرهنگ را رها کنیم چون سرنوشت کشور با این دو مقوله مهم عجین شده است.
وی با تاکید بر تقویت روحیه اتحاد بین همه جناح‌های سیاسی و گروه‌ها در کشور، افزود: دشمن از یک کلامی و همدلی مدیران هراس دارد.
امام جمعه ساری با اشاره به اینکه مدیران استان با تحقق منویات نوروزی رهبری، پیشتاز سایر استان‌های کشور باید باشند، گفت: باید با اتکا به اقتصاد مقاومتی، تولیدات داخلی حمایت و از وابستگی به کشورهای خارجی مصون باشیم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما