معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران گفت: چتر فرمانداری باید برای همه مردم باز شود و فرماندار باید مردمی، در میان مردم و مشکل ‌گشای کارشان باشد.

علیرضا یونسی رستمی در مراسم تودیع و معارفه فرماندار شهرستان نور اظهار داشت: جلسه امروز به دلیل تکریم از زحمات فرماندار قبلی در طول دوران خدمت در انقلاب اسلامی و همین‌طور معارفه خدمتگزار دیگری است که از جانبازان انقلاب با سوابق اجرایی خوب است.
معاون استاندار مازندران با اشاره به اینکه با روی کار آمدن دولت یازدهم ، همه کسانی که به آرمان‌های انقلاب ایمان و اعتقاد داشتند برنده هستند و بازنده‌ای وجود ندارد، تصریح کرد: دولت یازدهم با کمک همه دلسوزان نظام تلاش دارد تا به سازندگی کشور شتاب بیشتری ببخشد.
وی افزود: اگرچه اختلاف نظرهایی در اداره کشور وجود دارد، اما همه تلاش می‌کنند که چرخ انقلاب راحت‌تر بچرخد.
یونسی با اشاره به اینکه دشمن همیشه دشمن است، تصریح کرد: مذاکره هم یک نوع مبارزه است که ایران اسلامی به سمت پیروزی پیش می‌رود.
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران اذعان داشت: تنها انقلابی که طی 225 سال گذشته برپا شد و پرچم حریت را بلند کرد و از آرمان‌هایش دور نشد انقلاب اسلامی ایران بود که همه تئوری‌پردازان معتقدند هرگز از مسیر خارج نخواهد شد، زیرا ملت برای ارزش‌های دینی، فرهنگی و انقلابی قیام کرد.
یونسی تصریح کرد: سرمایه‌ای جز مردم نداریم و نوکری این مردم لطف خداوند است.
معاون سیاسی استاندار در پایان به مفاخر ارزشمند فرهنگی، علمی، سیاسی، ادبی، هنری، مذهبی و علمای برجسته شهرستان نور اشاره کرد و گفت: فرماندار باید با توجه به همه این ظرفیت‌ها با برنامه‌ریزی و بهره‌مندی از نظرات صاحب‌نظران برای توسعه و پیشرفت شهرستان تلاش کند.
در این جلسه از خدمات علی محمد صمدیان تقدیر و هادی خنجری به عنوان فرماندار جدید شهرستان نور معرفی شد.

خنجری پیش از این سمت مدیرکل مدیریت بحران استانداری را به عهده داشت.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما