نماينده ولي فقيه در استان گفت: آنچه كه از ما ساخته است در جهت حمايت همه جانبه معنوي و فرهنگي از سرمايه گذاران بخش خصوصي در مازندران انجام خواهيم داد.
به گزارش روابط عمومي استانداري، آيت الله نورالله طبرسي در مراسم امضاي موافقت نامه طرح توسعه پايدار مازندران بيان داشت: امروز به بركت انقلاب اسلامي، استقلال كشور در همه حوزه ها تثبيت است و كارهاي بزرگي توسط فرزندان ميهن اسلامي در حال انجام است.
وي با بيان اينكه همه ما براي ساختن كشور مسووليت داريم، تصريح كرد: اقتصاد در اسلام زيربنا نيست، اما در عين اينكه روبناست، از اهميت ويژه اي برخوردار است.
امام جمعه ساري كشور ما را سرشار از منابع عظيم خدادادي دانست و افزود: اين منابع نيازمند استخراج است كه با همت والا و دانش متخصصان كشورمان تحقق خواهد يافت.
آيت الله طبرسي با بيان اينكه ارادت خاصي به سرمايه گذاران دارم، اذعان داشت: سرمايه گذاري با سرمايه داري متفاوت است، سرمايه دار تنها به فكر خودش است و سرمايه گذار منافع جامعه را درنظر دارد.
وي مازندران را قطعه اي از بهشت دانست و تصريح كرد: اين استان را نبايد تنها براي گشت و گذار خواست، بلكه بايد براي پيشرفت مردم مازندران نيز برنامه ريزي و تلاش كنيد.
نماينده ولي فقيه در استان با اشاره به تلاش ها و پيگيري استاندار و معاونينش براي تحقق حماسه اقتصادي در مازندران، خطاب به سرمايه گذاران حوزه نفت و انرژي گفت: بستر و زمينه لازم براي اجراي مطلوب طرح هاي سرمايه گذاري در مازندران فراهم است.
آيت الله طبرسي با اشاره به نامگذاري سال 93 توسط مقام معظم رهبري به اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي، تصريح كرد: با رهنمودها و تاكيدات رهبر انقلاب نبايد شعاري برخورد كرد بلكه به صورت عملي و جدي بايد براي تحقق آن تلاش كنيم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما