اولين جلسه كميته فناوري ثبت نام يارانه ها به رياست مديركل دفتر فناوري اطلاعات ، ارتباطات و امنيت استانداري و دبير كارگروه پيشخوان دولت استان و با حضور دستگاه هاي مرتبط برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري، ابوذر قرباني در اين جلسه بيان داشت: برگزاري اين جلسه با هدف نظارت بر صحت عملكرد مراكز ثبت نام كننده از مردم شريف استان مازندران در امر يارانه ها و صحت عملكرد ارتباطي و زيرساختي استان با سامانه رفاهي و به جهت مقابله با هرگونه مشكلات و تخلفات احتمالي مراكز ثبت نام كننده تشكيل گرديد.
مديركل دفتر فناوري اطلاعات ، ارتباطات و امنيت استانداري افزود: شرايط فني ، زيرساختي و ارتباطي استان ، شرايط بسيار مناسبي است و به غير از مشكلي كه از سوي سرور مركزي سازمان هدفمندي يارانه ها در تهران تا ساعت 2 بعد از ظهر روز اول ثبت نام وجود داشت ، كه آن هم با همت دست اندركاران مربوطه بسرعت رفع شد، تا كنون با مشكل خاصي مواجه نبوديم.
وي با اشاره به اينكه سامانه رفاهي براي ثبت نام متقاضيان دريافت يارانه در دسترس عموم است، تصريح كرد: مراكز ثبت نام پيشخوان دولت شهري ، پليس +10 ، دفاتر پستي ، مراكز كميته امداد و بهزيستي در استان و براي تقريبا 3000 روستاي استان نيز علاوه بر مراكز فوق ، 1800 دهياري ، 400 پيشخوان روستايي ، 295 ICT روستايي و 165 دفتر و نمايندگي پستي و 40 واحد سيار پستي آماده ثبت نام از متقاضيان مي باشند.
دبير كارگروه پيشخوان دولت استان ادامه داد: ثبت نام از افرادي كه در موعد مقرر موفق به ثبت نام نشده اند در مراكز مجاز پيشخوان دولت ، دفاتر پست ، پليس + 10 ، بهزيستي و كميته امداد قابل انجام است.
قرباني همچنين از مردم شريف استان خواست تا از مراجعه به مراكز غيرمجاز ثبت نام يارانه ها خودداري نمايند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف ، اعم از دريافت وجوه ثبت نام خارج از نرخ مصوب ( 3500 تومان) و دريافت وجه نقد اضافي جداگانه براي فرم هاي يارانه ، اين موضوع را به سازمان صنعت ، معدن و تجارت و يا به شماره 124 گزارش نمايند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما