به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، دکتر رسول ظفرمند طی مصاحبه با بخش خبر صدا و سیمای مرکز مازندران اعلام کرد : ثبت نام از افراد فاقد پوشش بیمه درمان از اول اردیبهشت ماه آغاز خواهد شد و متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت   www.bimesalamat.ir ثبت نام خود را انجام دهند . وی همچنین افزود : با بررسی اطلاعات ثبت شده و تشخیص عدم پوشش بیمه ایشان در سایر سازمانهای بیمه گر از قبیل: سازمان تامین اجتماعی، کمیته امداد امام خمینی (ره)، خدمات درمانی نیروهای مسلح و ... ، به آنها اعلام خواهد شد تا برای دریافت دفترچه بیمه سلامت بدون پرداخت هیچگونه وجهی اقدام نمایند .

مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه افزود : بعد از ثبت نام در سایت ، هیچ ضرورتی برای مراجعه متقاضیان به ادارات بیمه سلامت وجود ندارد بلکه پس از صدور دفترچه می توانند با مراجعه به دفاتر پیشخوان دولت و نمایندگی های بیمه سلامت در سطح استان ( که متعاقباًاعلام خواهد شد ) ، دفترچه بیمه سلامت خود را دریافت نمایند .
دکتر ظفرمند همچنین اعلام کرد : این دفترچه نیز مثل سایر دفاتر صندوق های مختلف بیمه سلامت قابل استفاده جهت دریافت خدمات بیمه درمان می باشد . وی در پایان ابراز امیدواری کرد که این طرح تا پوشش کامل بیمه ای تمام افراد جامعه ادامه یابد تا هیچ فردی بدون دفترچه بیمه درمان در کشور وجود نداشته باشد .
لازم به ذکر است با عنایت به اجرای طرح پزشک خانواده شهری و نظام ارجاع در استان مازندران ،  بیمه شدگان در صورت مراجعه به پزشک خانوادۀ خود از پرداخت هرگونه وجهی بابت ویزیت معاف بوده و در صورت تجویز دارو توسط پزشک خانواده ، با مراجعه به داروخانه از پرداخت فرانشیز نیز معاف خواهند بود .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما