معاون بازرگانی و اقتصادی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران از انعقاد تفاهم نامه همکاری سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران با بانک تجارت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، سید حسین صالحی نیا با اعلام خبر فوق افزود: با پیگیری های صورت گرفته، این تفاهم نامه برای اولین بار و به منظور ارائه خدمات و تسهیلات بانکی بر اساس آخرین سیاستهای پولی و اعتباری بانک مرکزی فی مابین بانک تجارت و سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران منعقد گردید. معاون بازرگانی و اقتصادی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران در ادامه گفت: این تفاهم نامه با امضای مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران و مدیریت شعب بانک تجارت استان مازندران منعقد و تا پایان سال 1393  قابلیت اجرا داشته و در صورت رضایت طرفین تمدید خواهد شد.
صالحی نیا در ادامه با اشاره به انعقاد این تفاهم نامه افزود: بر این اساس شهرداریهای عضو می توانند جهت تامین و خریداری ماشین آلات، تجهیزات و خدمات مورد نیاز از طریق سازمان و با بهره گیری از تسهیلات مذکور اقدام نمایند.
وی در پایان گفت: این قرارداد در راستای سیاست های تبیین شده از سوی جناب آقای دکتر فلاح، استاندار محترم مازندران و رئیس شورای سازمان و همچنین اعضای محترم هیأت مدیره سازمان به منظور تسهیل در امور مربوط به شهرداریها صورت گرفته است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما