استاندار مازندران كه در  اولين جلسه شورای فرهنگ عمومی ‌مازندران سخن مي گفت خواستار فعالیت بیشتر شورای فرهنگ عمومی استان مازندران در زمينه مسائل فرهنگي جامعه به وي‍ژه حجاب و عفاف شد

در اين جلسه كه براي اولين بار تمامي معاونين استاندار مازندران نيز حضور داشتند استاندار مازندران بر تخصصي كردن و عملياتي شدن برنامه هاي شوراي فرهنگ عمومي تاكيد كرد و گفت : برای توسعه فرهنگی در استان باید کار کیفی و محتوایی انجام شود.
وی تصریح کرد: برای کار بنیادی در شورای فرهنگ عمومی باید کمیته تخصصی فنی متعددی در زیر مجموعه شورای فرهنگی عمومی تشکیل شود تا بتواند به عنوان اتاق فكر اولويتها را تعيين نمايد.
نماینده عالی دولت در مازندران با اشاره به گردشگرپذیر بودن استان مازندران اظهار داشت: باید وضع فرهنگی استان مازندران به حدی قوی باشد که فرهنگ مازندران را صادر کنیم و از فرصت حضور گردشگران براي معرفي فرهنگ مازندران بهره ببريم
استاندار مازندران در ادامه خواستار فعالیت بیشتر شورای فرهنگ عمومی استان مازندران در زمينه حجاب و عفاف شد و گفت: این موضوع نیز به صورت تخصصی باید مورد بحث قرار گیرد و به راهبردی اساسی در این زمینه برسیم.
وی در ادامه با اشاره به پیام سال مقام معظم رهبری و تاکید نماینده ولی فقیه مازندران از تشکیل ستاد راهبردی پیام مقام معظم رهبری در استان خبر داد و گفت: کارگروهی برای مدیریت جهادی در استان ایجاد شد.
فلاح در پایان گفت: در این کارگروه به وضعیت فرهنگی و اقتصادی مازندران از منظر شعار رهبر انقلاب بررسی می‌شود و راهكارهاي لازم در زمينه تحقق مديريت جهادي تبيين و براي اجرا ابلاغ مي شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما