در آستانه روز كارگر پيام مشتركي از سوي آيت الله طبرسي نماينده ولي فقيه در مازندران و دكتر فلاح استاندار مازندران منتشر شد

متن كامل اين پيام بدين شرح است :

سال 1393 با نام گذاري داهيانه رهبري معظم انقلاب به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملي و مديريت جهادي  ، تصويري مانا از اراده صيانت از امر خطير توليد ، كار و اقتصاد مقاومتي است كه بي گمان جمع شريف و خدمتگزار « كارگر» در ثقل تحول آفريني مورد هدف ، نقش آفرين و اثرگذار خواهد بود.
اين نام گذاري فرصتي ارزشمند را براي دولت خدمتگزار و مردم شريف ايران اسلامي به خصوص كارگران عزيز فراهم مي كند تا براي دستيابي به اهداف سند چشم انداز و حفظ استقلال اقتصادي با بهره گيري از تمامي ظرفيتهاي كشور با تلاش مجدانه با سرعت و دقت مجاهدانه بيش از پيش در رسيدن به موفقيت هاي اقتصادي همت گمارند.
جامعه ايراني حسب تجربه تاريخي به ويژه در ايام پس از انقلاب شكوهمند اسلامي ، مظهر فعليت در نيل به آرمان ها و بروز عملي و عيني شعار «ما مي توانيم» بوده است.
پاسداشت شأن بي بديل كارگر و جايگاه رفيع كار برگرفته از تعاليم انبياء  و اولياء است ، اين مجاهدان في سبيل الله با حضور پررنگ خود در تمامي صحنه هاي نظام و  انقلاب عزيزمان در طول سنوات متوالي اخير به اثبات رسانده اند كه در جهت پيشرفت و بالندگي ميهن اسلامي براساس منويات رهبري معظم انقلاب اسلامي با جهاد و پايمردي در دو جبهه توليد و حفظ آرمان هاي نظام از هيچ تلاشي فروگذار نخواهند كرد .
به گواه تاريخ تابناك انقلاب اسلامي مان ، حضور شايسته و بي بديل كارگران در پيروزي انقلاب ، 8 سال دفاع مقدس و مشاركت سازنده و بالنده در عرصه هاي مختلف سياسي ، اجتماعي و اقتصادي، بيانگر قدرشناسي و درك زمان و مكان از وقايع و وظايف ديني و ملي اين مردان و زنان بي ادعاي جبهه كار مي باشد .
ياد و خاطره شهداي كارگر را گرامي داشته و روز فرخنده كارگر را به اين جمع شريف  و جامعه كار و توليد تبريك عرض  مي نمايم .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما