به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، دکتر رسول ظفرمند با اعلام مطلب فوق افزود : تا روز گذشته (10/2/1393) بیش از 47 هزار نفر از افراد فاقد پوشش بیمه درمان استان با مراجعه به سایت www.bimesalamat.ir و یا دفاتر پیشخوان و مراکز معتبر فناوری اطلاعات در سراسر استان نسبت به ثبت نام اقدام نمودند . وی با اعلام این که کار مزد ثبت نام از طریق سامانه بیمه سلامت بصورت رایگان است و از طریق دفاتر پیشخوان دولت و مراکز معتبر فناوری اطلاعات فقط دو هزار تومان می باشد افزود :  اطلاعات بیمه شدگان ثبت نامی در طرح بیمه همگانی از سوی سازمان بیمه سلامت در حال انجام است و پس از بررسی های لازم و احراز عدم پوشش بیمه ای  متقاضیان ، از طریق شماره تلفن همراه ثبت شده در سایت ، موارد جهت دریافت دفترچه اطلاع رسانی خواهد شد .

مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد : در حال حاضر حدود 54 درصد از جمعیت استان تحت پوشش بیمه سلامت می باشند که در صندوق های مختلف از خدمات بیمه ای بهره مند می شوند .
وی در ادامه افزود : حق سرانه بیمه متقاضیان در طرح بیمه همگانی توسط دولت پرداخت می شود که این هزینه ها از محل درآمد هدفمندی یارانه ها تامین می شود  .
دکتر رسول ظفرمند در پایان بیان داشت : تمام تلاش ما این است تا با توجه به منابع اختصاص یافته از سوی دولت ، بهترین کارایی و اثربخشی را در ارائه خدمت بیمه ای به مردم عزیزمان ارائه کنیم .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما