معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران از شوراها به عنوان عالی‌ترین جلوه مردم‌سالاری در کشور نام برد که باید امانتدار مردم بوده و در رفع مشکلات مردم گام بردارند.

علیرضا یونسی كه در همایش شوراهای بخش مرکزی و هزارجریب شهرستان نکا در حسینیه روستای طوسکلا سخن مي گفت مشکل اصلی مردم را معیشت خواند و گفت : باید با اشتغال‌زایی مناسب و افزایش درآمدها در این زمینه كارگشايي كرد .

وی افزود: امکانات فراوانی در مازندران در بخش کشاورزی، گردشگری، صنایع و موارد مختلف وجود دارد که باید با شناسایی دقیق و اصولی این مسائل برای درآمدزایی بیشتر همت شود.

یونسی با بیان اینکه بازگشایی همه جانبه ورودی‌ها مازندران برای جذب گردشگر از مواردی است که مورد توجه استاندار و مسئولان است، ادامه داد: با هماهنگی انجام شده با پیمانکاران مختلف در محورهای فیروزکوه و دماوند به عنوان دو ورودی‌ مهم مازندران تا پایان امسال 100 درصد جاده‌ها در این محور بازگشایی می‌شوند.

وی گفت: ظرفیت بالای گردشگری مازندران نیازمند ایجاد زیرساخت‌های مناسب است که با توجه به حضور قريب 9.5 میلیون مسافر در نوروز امسال به مازندران باید برنامه‌ریزی مناسبی در این زمینه انجام شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در بخش دیگری از سخنان خود از شوراها به عنوان  عالی‌ترین جلوه مردم‌سالاری در کشور نام برد که باید امانتدار مردم بوده و در رفع مشکلات مردم گام بردارند.

یونسی گفت: شوراها باید به دور از حاشیه‌پردازی و با توجه به مدیریت زمان، تنها به درآمدزایی بیشتر برای حوزه فعالیت خود، کاهش دغدغه اشتغال و توانمندسازی فکر کنند و با اتحاد و برادری توسعه همه جانبه را رقم بزنند.

وی ادامه داد: شوراها در توسعه اقتصادی، اجتماعی فرهنگی و همچنین کارآفرینی و اشتغال نقش به‌سزایی دارند که همه این مسائل با همفکری گروهی و هم‌افزایی ایجاد می‌شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما