استاندار مازندران گفت: نبايد در اعتبارات دولتي متوقف شويم، چرا كه اجراي پروژه هاي بزرگ، اشتغال زا و تاثير گذار با مشاركت بخش خصوصي امكان پذير است.

به گزارش روابط عمومي استانداري، ربيع فلاح جلودار، در جلسه شوراي اسلامي شهر ساري با اشاره به اين كه امروز، اعتقاد به تغيير و تحول در امور زير بنايي و پيمودن مسير توسعه در استان نهادينه شده است، بيان داشت: رويكرد همه مديران در اين راستا، بايد بر اساس واقعيت ها و ظرفيت هاي مازندران باشد.

فلاح خاطر نشان كرد: گرچه برخي با حاشيه سازي ها به دنبال نا اميد كردن مردم نسبت به مسوولان خدوم و ايجاد شكاف در جامعه هستند، ليكن برنامه هاي پيش بيني شده تنها در سايه يكرنگي، يكسويي و هم افزايي محقق مي شود.

وي با بيان اين كه سازندگي در شهرهاي مازندران نيازمند اراده، تلاش و داشتن برنامه يي علمي و عملي است، اظهار كرد: در اين راستا بايد از فرصت هاي سرمايه گذاري به نحو شايسته استفاده كنيم، چراكه اگر با هم باشيم و ما شويم، مي توانيم به تحولات گسترده در عرصه هاي مختلف دست يابيم.

فلاح افزود: برنامه ها بايد به گونه اي باشد كه سرمايه گذاران به برنامه ها اعتماد كنند.

مقام عالي دولت در مازندران، خاطر نشان نمود: نبايد در اعتبارات دولتي متوقف شويم، چرا كه اجراي پروژه هاي بزرگ، اشتغال زا و تاثير گذار با مشاركت بخش خصوصي امكان پذير است.

استاندار، ساري را پيشاني مازندران توصيف نمود و عنوان داشت: بايد شاخص هاي توسعه مركز استان را تدوين و براي تحقق آن در زمان بندي معين، برنامه تعريف شود.

وي بهره گيري از ظرفيت سرمايه گذاري بخش خصوصي را در توسعه شهري ضروري دانست و ياد آور شد: نشست با اعضاي شورا در جهت شكوفايي شهر ها بايد مستمرا دنبال شود.

فلاح با اشاره به اين كه وجود بافت هاي فرسوده در شهرهاي استان مانع جدي توسعه شهري است، گفت: پيگيري امور شهر ساري، نيازمند تشكيلات است و بايد براي تحقق اين مهم كميته يي با كارگروه هاي تخصصي، كارش را آغاز نمايد.

گفتني است در اين ديدار كه معاونين برنامه ريزي و اشتغال و امور عمراني استاندار، امام جمعه موقت ساري، مديران ستادي استانداري، فرماندار ساري، برخي مديران كل دستگاه هاي اجرايي استان، شهردار و اعضاي شوراي اسلامي شهر ساري حضور داشتند، برخي از حاضرين به بيان نقطه نظرات و ديدگاه هاي خود پرداختند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما