مدیرکل ورزش وجوانان مازندران خبر داد : بزودی ستاد استانی مسابقات جام باشگاه های جهان تشکیل می شود/آمادگی لازم برای برگزاری جام باشگاه های جهان در جویبار وجود دارد / حضور یک تیم منتخب از جویبار در این مسابقات

به گزارش روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان مازندران سعادتمند در جلسه بررسی میزبانی مسابقات کشتی جام باشگاه های جهان در حضور استاندار و نمایندگان مجلس اظهار داشت: اولین دوره مسابقات جام باشگاه های جهان در رشته کشتی آزاد با رایزنی های فدراسیون کشتی به میزبانی ایران و استان مازندران برگزار می شود.

وی افزود: بعد از انتخاب ایران برای میزبانی این مسابقات، کلیه مسئولین ورزشی استان به ویژه هیئت کشتی استان مازندران و مسئولین شهرستان جویبار برای گرفتن میزبانی و انتخاب جویبار به عنوان میزبان تلاش های زیادی کردند که خوشبختانه با موافقت رسول خادم  و انجام مکاتبه های لازم با فیلا جام باشگاه های جهان در رشته کشتی آزاد به میزبانی شهرستان جویبار برگزار خواهد شد.

مدیرکل اداره ورزش وجوانان استان مازندران تصریح کرد: به نظر بنده این میزبانی حق مسلم شهرستان جویبار است، چرا که این شهرستان پایتخت کشتی ایران می باشد و سالانه تعداد زیادی کشتی گیر در رده های مختلف سنی به ایران، آسیا و جهان معرفی می کند.

وی به نحوه برگزاری این مسابقات هم اشاره ای کرد و گفت: حداکثر 15 تیم از پانزده کشور جهان در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

وی  افزود: تیم ثامن الحجج سبزوار به عنوان قهرمان لیگ برتر کشتی و یک تیم دیگر از شهرستان جویبار به عنوان نمایندگان ایران در این مسابقات شرکت میکنند.

سعادتمند همچنین از برگزاری یک جلسه فنی با رسول خادم برای مشخص شدن مسائل فنی تیم ها و مسابقات در هفته آینده خبر داد.

وی تأکید کرد: خوشبختانه با همدلی که در بین مسئولین ورزشی استان، شهرستان و همچنین نمایندگان مشاهده می شود آمادگی لازم برای برگزاری این مسابقات وجود دارد.

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان مازندران خاطر نشان کرد: برای برگزاری هرچه بهتر این مسابقات باید از همه ظرفیت های درون استانی و برون استانی استفاده کرد.

وی افزود: در زمینه سالن مسابقات و گنجایش سالن قرار است جلسه هایی را در هفته های آینده برگزار کنیم تا هم موضوع تقویت سالن و هم مباحث امنیتی و حفاظتی این مسابقات مورد بررسی قرار بگیرد.

سعادتمند در پایان از تشکیل دو ستاد استانی و شهرستانی خبر داد و اظهار داشت: برای بهتر شدن اوضاع باید این دو ستاد هماهنگی های بیشتری با یکدیگر داشته باشند و با ایجاد یک دبیرخانه کلیه کارها با هماهنگی بیشتر انجام بشود

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما