مدير عامل سازمان همياري شهرداريهاي مازندران در اقدام ضد اسلامي فيلمساز حامي صهيونيسم در جمع خبرنگاران اظهار  داشت: ساخت فیلم توهین‌آمیز علیه پیامبر اکرم(ص) توسط استكبار جهاني با حمايت صهيونيسم برای ایجاد اختلاف بین همه ادیان الهي و جلوگیری از دوستي و انسجام مسلمانان جهان و منطقه است.

سيد علي حجازي تصريح كرد:ترس از وحدت مسلمانان و ديگر اديان الهي استكبار جهاني و حاميانشان را بر آن داشت تا راهي براي اختلاف افكني ايجاد كنند .

وي افزود: منظور از ساخت فيلم بر عليه مقدسات مسلمانان توسط ظالمان امروز، دشمنی و تقابل میان ادیان و فرهنگ‌ هاي آنها بوده است.

رئيس هئيت امناء موسسه بازيافت استان مازندران ادامه داد: دشمنان دین و دیانت با استفاده از ابزارهای مختلف  از جمله رسانه هاي دست نشانده قصد تخريب مسلمانان را دارند اما غافل از اين هستند كه دين اسلام دين همه خوبي ها و مقابله با ظلم و زورگويي و استبداد است.

حجازي تاکید کرد: گسترش روز افزون اسلام،آمريكا و صهيونيسم و همه ستمگران زمان را بر آن داشت تا چهره‌ای غیر واقعی از اسلام در جهان به نمایش بگذارند.

مديرعامل سازمان همياري شهرداري هاي استان مازندران اذعان داشت: پیامبر عظیم‌الشان اسلام، منادی صلح و پیام آور خوبي ها بود و توهین به پیامبر در حقیقت توهین به ارزش‌های همه مسلمان در سراسر جهان است.

سيد علي حجازي با اشاره به اشتراكات همه اديان الهي بيان داشت: اشتراکات میان ادیان توحیدی به اندازه ای محسوس است که بدون شک توهین به دين اسلام  و مقدسات آن، توهین به همه ادیان الهي برشمرده مي شود.

وي به حفظ ارزشهاي اسلامي در بين مسلمانان اشاره كرد و گفت:در اين مقطع زماني همه مسلمانان جهان بايد ضمن حفظ ارزشهاي  ديني  بيش از گذشته وحدت خود را در جهت مبارزه با استبداد حفظ كنند.

حجازي عنوان داشت:توهين در همه اديان عملي زشت و غير قابل پذيرش است و حاميان توهين كنندگان بدانند كه اين رفتارشان بيش از گذشته آنها را زير سوال خواهد برد.

مدير عامل سازمان همياري شهرداريهاي استان مازندران تاكيد كرد: استكبار جهاني پس از پيروزي انقلاب اسلامي ايران  به دنبال تخريب اسلام بوده است و در اين مقطع زماني با پيشرفت ايران و انقلاب هاي اخير در كشور هاي اسلامي به چالش كشيده شدن سياستهاي ظالمانه خود را مشاهده مي كند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما