مدیر روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران از رونمایی کتاب "منظومه خدمت" خبر داد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، محمد حسین شکیبافر، مدیر روابط عمومی این سازمان با اعلام خبر فوق افزود: همزمان با آغاز به کار نخستین نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق، اولین کتاب سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران با نام "منظومه خدمت"  با حضور استاندار سلیمانیه توسط دکتر علی احسانی،معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار مازندران و جانشین ستاد نمایشگاه مذکور رونمایی شد. 
مشاور فرهنگی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران با اشاره به برنامه های فرهنگی این سازمان افزود: کتاب "منظومه خدمت" برای اولین بار در سطح سازمان های همیاری شهرداریهای سراسر کشور، توسط گروه تالیف سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران در اردیبهشت ماه سال جاری نگارش، تدوین و چاپ گردید.
شکیبافر ضمن سپاس از زحمات شبانه روزی گروه تالیف جهت چاپ و انتشار کتاب "منظومه خدمت" افزود: این کتاب به معرفی استان مازندران و جاذبه های گردشگری و ... آن و معرفی 58 شهرداری استان پرداخته و پس از ثبت شماره کتابشناسی ملی و اخذ شابک با تیراژ 1000 نسخه چاپ و انتشار یافت.
وی در پایان اظهار داشت: در کتاب مذکور علاوه بر معرفی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندارن، عملکرد این سازمان و نیز برنامه های آینده آن مدّ نظر قرار گرفته و کمیته ای برای به روز رسانی اطلاعات آن در حال تشکیل است.
گفتنی است در آئین رونمایی از کتاب "منظومه خدمت" علاوه بر استاندار سلیمانیه عراق و معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار مازندران، مدیران و فعالان اقتصادی اتاق های بازرگانی مازندران و سلیمانیه نیز حضور داشتند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما