مدیر عامل سازمان همیاری شهرداری های استان مازندران گفت: توانمندی های سازمان همیاری شهرداریهای مازندران در کردستان عراق به نمایش گذاشته می شود.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، مهندس سید علی حجازی، مدیر عامل این سازمان با بیان این خبر اعلام کرد: نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق در استان سلیمانیه از تاریخ سی ام اردیبهشت لغایت چهارم خرداد برگزار می شود.

مهندس حجازی اظهار داشت: حضور سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندرا، در نمایشگاه مذکور، به منظور معرفی سازمان، ارائه دستاوردها، عملکرد و توانمندی های این سازمان در حوزه های تجاری، بازرگانی، اقتصادی، فنی، مهندسی و همچنین ارائه ظرفیت ها و پتانسیل های  سازمان در سرمایه گذاری داخلی و خارجی خواهد بود.
وی ادامه داد: بیش از 100 غرفه در این نمایشگاه حضور دارند که 60 درصد این غرفه ها متعلق به شرکت ها و سازمان های تولیدی و اقتصادی استان مازندران است.

مهندس حجازی در ادامه با اشاره به نقش نمایشگاه های داخلی و خارجی در روند فعالیت سازمان ها گفت: سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران دارای یک غرفه اختصاصی به مساحت 30 متر مربع در درب ورودی نمایشگاه مذکور می باشد.
گفتنی است؛ نمایشگاه اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در اقلیم کردستان عراق، با محوریت معرفی توانمندی های استان مازندران، با مدیریت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان و مساعدت استانداری مازندران در استان سلیمانیه عراق برگزار خواهد شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما