بايد در صيانت از حقوق بيت المال از سيره و روش شهداي انقلاب اسلامي و دوران دفاع مقدس كه با تقديم جان خود از ناموس و كيان ايران اسلامي حراست كردند، پيروي نمود.

به گزارش روابط عمومي استانداري، ربيع فلاح جلودار، استاندار مازندران در شوراي صيانت از حقوق بيت المال استان، ضمن گرامي داشت سوم خرداد ماه، سالروز حماسه آزاد سازي خرمشهر، بيان داشت:  بايد در صيانت از حقوق بيت المال از سيره و روش شهداي انقلاب اسلامي و دوران دفاع مقدس كه با تقديم جان خود از ناموس و كيان ايران اسلامي حراست كردند، پيروي نمود.

فلاح با اشاره به اين كه مازندران در برخورداري از منابع طبيعي و اراضي مستعد، در كشور نادر است، خاطر نشان ساخت: بايد با هرگونه تصرف و بهره گيري غير مجاز از اين اراضي با شدت برخورد شود.

استاندار، با بيان اين كه بايد در اجراي احكام صادر شده در خصوص تغيير كاربري اراضي، نهايت جديت و سرعت عمل به خرج داده شود، افزود: موارد و دلايل عدم توفيق در اجراي احكام، بررسي و راهبردهاي اصولي براي مبارزه با تخلفات در اين راستا ارايه و بكارگيري شود.

مقام عالي دولت در مازندران، تاكيد كرد: موارد ارايه خدمات زير بنايي به ساخت و سازهاي غير مجاز احصا و در آينده از ارايه هرگونه خدمات ياد شده به اين گونه ساخت و سازها ممانعت گردد.

وي با تاكيد بر اين كه در سال 93 با همت كميته تصويب، 320 طرح هادي بايد در روستاهاي مازندران اجرا شود، گفت: بنده شخصا از فعاليت اين كميته حمايت و پشتيباني خواهم نمود.

استاندار به قانون مديريت يكپارچه مناطق ساحلي اشاره كرد و خبر داد: از هفته هاي آينده ضمن بازديد سراسري دريايي، از سواحل شرق تا غرب مازندران، با تشكيل جلسه اي، به طور جدي در خصوص نظارت بر ساخت و سازهاي غير مجاز ساحلي و تجاوزهاي احتمالي به حريم سواحل اقدام خواهيم نمود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما