برگزاری این چنین جلساتی بیانگر نزدیکی مردم و مسوولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در راستای اهداف انقلاب است.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی گفت: خوشبختانه نمایندگان مجلس توجه جدی به توسعه روستاها دارند و در این زمینه اعتبارات خوبی اختصاص داده شده است.
به گزارش روابط عمومی استانداری،حسین نیازآذری در جلسه بررسی مشکلات بخش های بندپی غربی و شرقی بابل ضمن تقدیر از استاندار مازندران به جهت برگزاری این جلسه، بیان داشت: ایامی را در پیش داریم که متعلق به امام خمینی (ره) است و باید به این نکته توجه کنیم که آن بزرگوار همواره توصیه و تاکید به توجه به روستاها و مناطق محروم داشتند.
وی برگزاری این چنین جلساتی را بیانگر نزدیکی مردم و مسوولین در نظام مقدس جمهوری اسلامی و در راستای اهداف انقلاب دانست و افزود: مشکلات این منطقه باید دسته بندی شده و تصمیمات جلسه امروز نیز توسط استاندار به همه دستگاه های اجرایی ابلاغ شود.
نیازآذری گازرسانی به همه روستاهای منطقه، توجه به توسعه و تعریض راه های مواصلاتی، تسریع در احداث پست 63 کیلوولت به منظور تقویت برق منطقه،توجه به زندگی و معیشت مردم که بر پایه کشاورزی و دامپروری استاوار است، تسریع در احداث سدها و کانال های انتقال آب و حمایت از دهیاران به جهت توسعه عمرانی روستاها را از جمله مهم ترین خواسته های مردم این منطقه از مسوولین دانست و از مدیران دستگاه های اجرایی استان خواست تا همه توان خود را در جهت تحقق این امور به کار گیرند.

 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما