به مناسبت فرارسيدن سالروز رحلت ملكوتي امام خميني (ره) نماينده ولي فقيه در استان و استاندار مازندران پيام مشتركي صادر كردند.

 

به گزارش روابط عمومي استانداري، متن كامل پيام مشترك آيت الله طبرسي و ربيع فلاح جلودار به اين شرح است:

چهاردهم خرداد سالروز رحلت جانسوزمصلح کبیر قرن و طلایه دار اسلام ناب محمدی (ص)، حضرت امام خمینی (قدس سره الشريف) بار دیگر فرا رسيد و داغ فراق امام خوبي ها، براي فرزندان خميني كبير تازه شد.
بزرگ مردي وارسته كه پرچم قرآن را در جهان به اهتزاز درآورد، به اسلام عزت و به ملت عزيز كشورمان غرور و خودباوري بخشيد، مظهر و رمز اتحاد مردم ايران اسلامي، قبله آمال مسلمين جهان وچشمه اي زلال براي جان هاي تشنه بود و از چنان شايستگي و ظرفيتي برخوردار بود كه انقلاب اسلامي به همراه تفكر و نگرش ممتاز و منحصر به فرد ايشان ، بيشتر و زودتر از آن كه دشمنان بدانند در ميان دنياي اسلام و در كل جهان انتشار يافت.
با رحلت امام مهرباني ها، انقلاب اسلامي كه بي‌نام و نشان امام خميني (قدس سره الشريف) در هيچ جاي جهان شناخته شده نيست، براي رسيدن به آرمان هاي مقدس خويش، راهش را با رهبري حضرت آيت الله خامنه اي (مدظله العالي) با صلابت و اقتدار ادامه داد به گونه اي كه رهنمود هاي داهيانه معظم له همواره روشنگر مسير تعالي ايران اسلامي و چراغي براي رسيدن به سعادت و پويش طريق کمال گشت.
راه و ياد امام جاودانه است و يقينا مازندراني هاي انقلابي همواره ميراث بزرگ خميني كبير و همه ارزش ها و اصول آن را تا رسيدن به اهداف بلند انقلاب اسلامي حفظ خواهند نمود و به عهد خود با روح بلند ايشان پايبند خواهند ماند.
اينجانبان ضمن تسليت به مناسبت فرارسيدن بيست و پنجمين سالروز ارتحال ملكوتي بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامي و مردم شريف و ولايت مدار استان مازندران و گراميداشت ياد و خاطره شهداي گرانقدر پانزدهم خرداد سال 42 ، رجاء واثق داريم عاشقان خميني كبير در سرزمين علويان اعم از پير وجوان ، زن ومرد ، 14 خرداد را با جوهره عشق وگوهر ايمان در تقويم قلب هاي خويش ثبت كرده اند و يقينا با حضوري شكوهمند و تاريخي در مراسم بزرگداشت سالگرد ارتحال آن امام راحل ، بارديگر وحدت كلمه، يكپارچگي وانسجام خود را در حفظ آرمان ها و ارزش هاي ماندگار خميني عزيز به جهانيان نشان خواهند داد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما