ربيع فلاح جلودار ، استاندار مازندران به مناسبت روز اصناف پيام تبريكي صادر نمود.

به گزارش روابط عمومي استانداري، متن كامل اين پيام به شرح زير است:

«روز اصناف» فرصت مغتنمي براي ياد آوري اهميت و جايگاه اين قشر در جامعه و ارج نهادن به زحمات و تلاش هاي ارزنده و گرانسنگ آنان در عرصه هاي مختلف مي باشد.

مجموعه گرانقدر و خدوم اصناف مازندران در دوران پيروزي انقلاب اسلامي و دفاع مقدس و همه رخدادهاي تاريخي انقلاب اسلامي همواره همراه مردم شريف ايران اسلامي، منشاء خدمت و اثرات سازنده اي براي ميهن عزيز اسلامي بوده است.

در سال جاري كه توجه به دو اصل اقتصاد و فرهنگ و اجراي سياست هاي اقتصاد مقاومتي مورد نظر مقام معظم رهبري ( مد ظله العالي ) و بهبود شاخص هاي اقتصادي و وضعيت عمومي معيشت در قالب برنامه هاي دولت خدمت گذار تدبير و اميد مورد هدف گذاري اساسي قرار گرفته است ، همكاري اصناف و كسبه محترم مورد انتظار مي باشد.

اينجانب با تبريك اين مناسبت به جامعه خدمت گزار اصناف و بازاريان استان مازندران، از تلاش ها و خدمات بي شائبه اين قشر فهيم و زحمتكش در راستاي كمك به توليد و رونق چرخ هاي اقتصادي و نشر و گسترش هنجارها و ارزش هاي ديني و فرهنگي تشكر و قدرداني مي نمايم.

اميدوارم همواره در عرصه تلاش ، سازندگي و توليد همچون گذشته بتوانيد در خدمت به رشد و اعتلاي ايران اسلامي و خطه سرسبز مازندران موفق و سربلند باشيد.

ربيع فلاح جلودار/استاندار مازندران

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما