مدیرعامل آبفاشهری مازندران در دیدار با مدیرکل دیوان محاسبات مازندران عنوان کرد.

 

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب شهری مازندران در دیدار با مدیرکل دیوان محاسبات استان گفت:دستگاههای نظارتی بازوان مدیران اجرایی بوده ومدیران باید نمایندگان این نهاد را بعنوان همیار در کنار خود بدانند.

مهندس ذبیح ا... ذاکری افزود: برای اینکه فعالیتهای این شرکت به نحو احسن ودر راستای قانون پیش رود ، از نماینده دیوان محاسبات استان دعوت می کنیم از عملیات اجرایی پروژه ها در حین کار بازدید نموده تا از نحوه انجام و.......وسختی فعالیتها بیشتر آشنا شوند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفا مازندران، مهندس ذبیح الله ذاکری در این دیدار بر لزوم همکاری مجموعه این دو دستگاه تاکید کرد و گفت: در سالهای اخیر تعامل همکاران دیوان محاسبات با این شرکت بیشتر شده است.

وی، ضمن دعوت از نماینده دیوان محاسبات در حین اجرای پروژه ها افزود: حضور نماینده دیوان محاسبات در پیشبرد پروژه های این شرکت در مسیر قانونی موثر است.

مدیرعامل شرکت آبفاشهری مازندران ادامه داد: به دلیل عدم تخصیص اعتبارات در حال حاضر 180 میلیارد ریال به پیمانکاران بدهکار هستیم.

مدیر کل دیوان محاسبات مازندران نیز دراین دیدارطی سخنانی گفت:حضور نماینده این دیوان در دتگاههای اجرایی در پیشبرد پروژه های این شرکت در مسیر قانونی بسیار موثر خواهد بود.

احمد پری پور، افزود: با تعامل بیشتر باید شرایط اجرای قانون به درستی فراهم شود.

وی با اشاره به تلاشهای مجموعه آب وفاضلاب شهری مازندران در خدمات رسانی به مردم، خاطرنشان کرد: با توجه به حساسیت فعالیتهای این شرکت، خدمات دهی آن نیز باید ممتد و همیشگی باشد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما