مدیرکل کمیته امداد امام خمینی مازندران گفت: در سال گذشته 9 میلیارد ریال در قالب بسته‌های آذوقه و غذای گرم و سفره‌های افطاری به خانواده‌های نیازمند مساعدت شده است.

به گزارش مازنا به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) مازندران، تیمور طهماسب‌پوردرباره میزان توزیع بسته‌های حمایتی در ماه مبارک رمضان بین خانواده‌های نیازمند خاطرنشان کرد: در سال گذشته 59 هزار و 974 خانوار از نیازمندان بالغ بر 121 هزار نفر در برنامه‌های سفره افطاری اطعام شده‌اند و 9 هزار و 108 بسته آذوقه و 31 هزار و  516 پرس غذای گرم علاوه بر سفره‌های افطاری بین خانواده‌های نیازمند توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر 28 هزار و 524 نفر حمایت از پنج هزار و 414 نفر از ایتام استان را به عهد دارند، گفت: در سال گذشته 110 میلیارد ریال به ایتام مورد حمایت خود کمک نقدی و غیرنقدی داشته‌اند که 73 میلیارد ریال این کمک‌ها نقدی و مابقی غیرنقدی و خدماتی بوده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران ادامه داد: 5 هزار و 547 نفر از حامیان در سال 92 از بین خیران جذب و به جمع حامیان طرح اکرام و محسنین اضافه شدند. وی بیان کرد:
کمک‌های حامیان در سال 92 نسبت به سال 91 به ‌میزان 5/27 درصد رشد نقدی و 61 درصد رشد کمک‌های غیرنقدی و در مجموع 37 درصد رشد داشته است.

طهماسب‌پور با اعلام اینکه میانگین سرانه پرداختی به هر یتیم بیش از 170 هزار تومان است تصریح کرد: در ماه مبارک رمضان سال گذشته 3 هزار و 843 نفر از خیران و حامیان
در طرح اکرام ثبت‌نام کردند. مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با اعلام اینکه در سال گذشته با حضور مسئولان و خیران در ماه مبارک رمضان از
چهار هزار و 661 خانوار بازدید شده است یادآور شد: در این دیدارها سه میلیارد ریال اعم از نقدی و غیرنقدی به مددجویان مساعدت و کمک شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما