آيت الله طبرسي نماينده ولي فقيه و امام جمعه مركز مازندران كه در جلسه شوراي اداري و در استانداري مازندران سخن مي گفت با انتقاد شديد از تضعيف استاندار مازندران گفت : مقام معظم رهبري در ديدار با كارگزاران نظام با صراحت فرمودند كه از دولت حمايت مي كنند و تاكيد كردند كه اگر انتقادي هم نسبت به مسائل دارند بايد منطقي و دلسوزانه باشد.
آيت الله طبرسي تصريح نمود : مگر ما موحد نيستيم ، مگر به رساله عمل نمي كنيم بايد هر كسي كه صاحب قلم است و صاحب تريبون است اين فرمايش مقام معظم رهبري را رعايت كند و از تخريب و تضعيف نماينده دولت دست بردارد.
امام جمعه ساري تاكيد كرد : حق تخريب و تضعيف دولت و نماينده عالي دولت در استان را نداريد و همه ما بايد دولت و نمايندگان دولت را به عنوان يك تكليف و وظيفه شرعي حمايت كنيم .
نماينده ولي فقيه افزود : بايد با هم باشيم و اگر نارسايي و مشكلاتي هست بايد با تفاهم و مهرباني حل كنيم بنده با تاسي از مقام معظم رهبري از مسئولين ارشد استان به ويژه استاندار مازندران آقاي دكتر فلاح حمايت مي كنم
آيت الله طبرسي به وجود مشكلات متعدد در استان اشاره كرد و گفت  به جان هم افتادن و تخريب يكديگر نتيجه اي جز انقراض ندارد بايد همه كار كنيم و مشكلات را رفع كنيم و اين كار با شعار نمي شود .
وي در بخشي از سخنان خود به تبيين ضرورت اهميت توجه به اقتصاد مقاومتي پرداخت و گفت : همه ما بايد اقتصاد مقاومتي را جدي بگيريم و از ظرفيت هاي استان براي خدمت به مردم استفاده كنيم
امام جمعه مركز استان مسئولين و مديران استان را به تقواي سياسي ، اجتماعي ، فرهنگي و اقتصادي سفارش نمود و گفت : ماه رمضان ماه مغفرت و رحمت است و فرصت طلايي الهي براي ماست همه از اين فرصت طلايي استفاده كنيم و در اين راستا مديران جامعه بايد الگو باشند چرا كه مردم به آنان اقتدا مي كنند .
وي افزود : وقتي مسئولين و مواليان پاك باشند مردم هم پاك خواهند بود

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما