سردار مسعود جعفری نسب  در نشست شورای اداری استان مازندران افزود : هماهنگی ، همکاری و حمایت دستگاههای اجرایی از برنامه ها و طرح های ناجا در استان در سطح بسیار خوبی قرار دارد.

وی با بیان اینکه فضا برای اراذل و اوباش و هنجار شکنان بسیار سخت و برخورد با عوامل ناامنی قاطع خواهد بود ، از اقدامات خوب دستگاه قضایی در برخورد با عوامل ناامنی و اراذل و اوباش تقدیر کرد.

سردار جعفری با بیان اینکه وجود برخی محله های آلوده ، استان مازندران را در سطح کشور برجسته کرده بود ، افزود : خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته در حال حاضر در استان جایی نیست که کسی نشان دهد که اراذل و اوباش و مواد فروشان بتوانند هرکاری دلشان خواست در آنجا ، انجام دهند.

فرمانده انتظامی استان مازندران اولویت اول ناجا در سال جاری را برخورد با پدیده سرقت های خرد بیان کرد و در تشریح اقدامات پلیس برای ایجاد امنیت و رضایت مردم از اقدامات انجام شده گفت : با طرح هایی که اجرا شده میزان محبوبیت پلیس در جامعه و بین مردم افزایش یافته است.

سردار جعفری به وجود برخی کاستی ها و کمبود ها در کلانتری های سطح استان اشاره کرد و گفت: با همکاری دستگاهها از 44 کلانتری استان 12 کلانتری در حال حاضر به وضعیت خوب و مطلوبی رسیده و شماری دیگر نیز در برنامه سال جاری دیده شده که به وضعیت مطلوب ارتقاء یابند

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما