اولین جلسه ستاد هماهنگی پزشک خانواده روستایی استان در سال 93 با حضور اعضاء در دانشگاه علوم پزشکی مازندران برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل بیمه سلامت مازندران ، بر اساس این گزارش این جلسه در راستای اجرای تفاهم نامه خدمات سطح یک بیمه روستاییان و در اجرای قانون برنامه پنجم توسعه همچنین تصمیم دولت تدبیر و امید مبنی بر ارتقاء خدمات بیمه پایه سلامت به تمامی روستاییان و ساکنین شهر های زیر بیست هزار نفر جمعیت استان تشکیل گردید .

اعضای این ستاد را رییس دانشگاه علوم پزشکی مازندران به عنوان رییس ، مدیرکل بیمه سلامت مازندران به عنوان دبیر ، معاونین بهداشت و درمان دانشگاه ، معاونین مدیرکل بیمه سلامت مازندران و روسای ادارات نظارت ، اسناد پزشکی و مسئول امور بیمه روستایی این اداره کل همچنین مدیرکل امور اجتماعی استاندار تشکیل می دهند که از مهمترین وظایف این ستاد می توان به : اجرایی کردن دستورالعمل های کشوری ، نظارت بر اجرای برنامه و ارزیابی عملکرد اشاره نمود .
در این جلسه مواردی در خصوص اجرایی شدن تفاهم نامه روستایی با عنایت به درصد بالای جمعیت بیمه شدگان روستایی در استان مازندران مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .
لازم به ذکر است بیش از یک میلیون و دویست و چهل و هشت هزار نفر از جمعيت روستايي استان مازندران بدون پرداخت حق بيمه ، تحت پوشش بیمه سلامت مازندران قرار دارند .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما