مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران گفت: کارکنان این سازمان به اتفاق خانواده خود به مشهد مقدس مشرّف خواهند شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران، مهندس سید علی حجازی ضمن تبریک ایام ماه مبارک رمضان و گرامیداشت لیالی قدر اظهار داشت: در راستاي برنامه های فرهنگي و ايجاد فضاي معنوي و روحاني در بين کارکنان خدوم سازمان و به پاس تقدیر و سپاس از زحمات و خدمات بي شائبه اين عزيزان و همچنین ايجاد نشاط و انگيزه كاري، هر ساله کارکنان سازمان به اتفاق خانواده محترمشان برای زیارت بارگاه مقدس و ملکوتی حضرت علی بن موسی الرضا(ع) به مشهد مقدس مشرّف میشوند.
مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران در ادامه افزود: امسال نیز برای سومین سال پیاپی همکاران ما در سازمان به همراه خانواده محترم خود به این سفر معنوی و روحانی اعزام خواهند شد.
مهندس حجازی با اشاره به اینکه سفر زیارتی مشهد مقدس هدیه ای از سوی سازمان به خانواده کارکنان می باشد گفت: مدیریت این اعزام با معاونت مالی و اداری و سازماندهي آن نیز بعهده مشاور فرهنگی و مدیر روابط عمومی سازمان بوده و همکاران محترم به اتفاق خانواده خود نیز بر اساس زمان بندی 3 روزه، از 9 مرداد لغایت 31 شهریور به این سفر معنوی مشرّف خواهند شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما