دكتر ربيع فلاح استاندار مازندران كه در راهپيمايي با شكوه روز قدس در ساري شركت كرده بود در گفتگو با خبرنگاران گفت : راهپیمایی روز قدس، از یادگارهای ارزشمند امام خمینی(ره) و تجلي دوراندیشی حضرت امام است
وي گفت : مردم ولايتمدار و فهيم  مازندران با حضور حماسی و پرشكوه خود در راهپیمایی روز قدس حمايت همه جانبه خود را از مردم مظلوم فلسطین به ويژه دفاع از مردم بی دفاع و مظلوم غزه اعلام نمودند.
مقام عالي دولت در استان از سکوت نهادهای بین‌المللی در رابطه با مسئله فلسطین و جنايات اخبر در غزه انتقاد كرد و گفت : مجامع بین‌المللی بايد جلوی حملات رژیم صهیونیستی را بگیرند و اجازه ندهند اسرائيل غاصب به جنايات خود و كشتار كودكان و زنان بي دفاع ادامه دهد .
وي راهپيمايي روز قدس را نماد و نشانگر انسجام و وحدت مسلمانان براي مقابله با جنایات رژیم صهیونیستی دانست و تاكيد كرد : حضور یکپارچه مردم كشور و مازندران در راهپیمایی روز قدس نمادی از وحدت مردم براي مبارزه با مستكبران است و همین وحدت و انسجام موجب یاس و ناامیدی دشمنان مي شود.

استاندار مازندران از حضور بسیار چشمگیر مردم ولايتمدار مازندران با دهان روزه در راهپيمايي روز قدس تقدير و تشكر نمود و گفت : مردم عزيز مازندران امروز نشان دادند كه همیشه همراه و همدل مردم مظلوم فلسطین هستند و آنان را تنها نخواهند گذاشت

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما