رئیس فدراسیون ورزش های کارگری جمهوری اسلامی ایران گفت: توسعه مجموعه های ورزشی کارگران نیازمند جذب اعتبار از سوی مسئولین و مقامات استان است تا با توجه به خیل اعظم کارگران مازندرانی و علاقه و فعالیت آنان در رشته های ورزشی مختلف  در سطح باشگاهی و ملی عنایت ویژه ای به این امر صورت گیرد.

مشکلات  فضاهای ورزش کارگری استان در بازدید رییس فدراسیون ورزشی کارگران کشور از مجموعه های ورزشی کارگران استان مازندران مطرح شد.

رییس فدراسیون ورزشی کارگران کشور بهمراه علی بابایی کارنامی مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران و ریاست هیئت ورزشی کارگران مازندران با حضور در شهرستانهای ساری، قائمشهر و بابل از مجموعه های ورزشی کارگران این شهرستانهای بازدید نمودند.

احمد حسین زادگان در بازدید از مجموعه های ورزشی کارگران شهر های ساری، قائم شهر و بابل گفت: ورزش امروز برای همه مردم جامعه امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است و البته برای کارگران نیز ضروری‌تر است چرا که کارگران در طول سالهای طولانی کار و تلاش در عرصه تولید و صنعت به انجام فعالیت های  ورزشی  برای جلوگیری از بیماری‌های مختلف نیاز دارند.

رئیس فدراسیون ورزش های کارگری جمهوری اسلامی ایران با بیان اینکه کارگران علاوه بر اینکه درعرصه کار وتولید فعال هستند در میدانهای ورزشی نیز دارای قابلیتهای مطلوب و ارزشمندی بوده و افتخارات فراوانی برای کشور کسب کرده اند گفت: تعداد قابل توجهی از ورزشکاران کارگر  در طح لیگهای معتبر کشوری  و ملی در رشته های مختلف ورزشی همچون فوتبال و سایر رشته ها فعالیت دارند و از ورزشکاران برتر و مدال آور محسوب می شوند..

وی افزود: در جهت ساماندهی هرچه بیشتر ورزش کارگری، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اقدام به تأسیس فدراسیون ورزشهای کارگری نموده است که خوشبختانه این فدراسیون از بنیه کارشناسی بسیار خوبی برخورداراست وبرخی از نیروهای آن دارای سوابق ارزشمند ورزشی درحد قهرمانی وداوری بین المللی هستند.

حسین زادگان خاطر نشان کرد: یکی از پیگیری های مهم فدراسیون ورزش های کارگری اجرا و حمایت از بحث استفاده از تبصره 2 ماده 38 قانون کار مبنی بر معافیت مالیاتی واحدهای صنعتی است که برای ورزش کارگران هزینه می کنند.

رئیس فدراسیون ورزش های کارگری جمهوری اسلامی ایران  در ادامه بازدید از واحد های ورزشی تصریح کرد: توسعه مجموعه های ورزشی کارگران نیازمند جذب اعتبار از سوی مسئولین و مقامات استان است تا با توجه به خیل اعظم کارگران مازندرانی و علاقه و فعالیت آنان در رشته های ورزشی مختلف  در سطح باشگاهی و ملی عنایت ویژه ای به این امر صورت گیرد.

وی از مازندران بعنوانی استانی با ظرفیت بالا در ورزش نامبرد و افزود:با توجه به استعداد های فراوان در این استان میتوان از مازندران بعنوان پایلوت استعداد یابی ورزش کارگری بهره برد و آنرا در سطوح بالای کشوری و بین المللی مطرح کرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما