معاون فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران با اشاره به کمبود مکان برای در اختیار گذاشتن غرفه برای رسانه‌های مکتوب و مجازی استان، گفت: استقبال بی‌سابقه‌ای از سوی مطبوعات، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مجازی مازندران صورت گرفت.

عباس زارع اظهار کرد: نهمین نمایشگاه مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های اطلاع رسانی مازندران با استقبال و حضور همه جانبه اکثریت رسانه‌های مکتوب و مجازی استان صورت گرفته به گونه ای که با کمبود مکان برای جانمایی این غرفه ها مواجه شدیم.

وی افزود: با تمهیدات صورت گرفته با اداره مطبوعات ارشاد استان و خانه مطبوعات مازندران، توانستیم با ایجاد مکان های جدید در محل نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های استان، تمامی رسانه های مکتوب و مجازی علاقه مند برای شرکت در این نمایشگاه را ساماندهی کردیم.

مسئول برگزاری نهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های مازندران با اشاره به اینکه 60 غرفه برای مطبوعاتف خبرگزاری ها و رسانه های مجازی استان جانمایی کردیم، تصریح کرد: سیستم وایرلس برای نمایشگاه طراحی تا رسانه های مجازی استان بتوانند اخبار و رویدادهای نمایشگاه را به صورت لحظه به لحظه مخابره کنند.

زارع از برنامه ریزی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و خانه مطبوعات مازندران برای تجلیل از غرفه های برتر و فعال نمایشگاه نهم خبر داد و افزود: مراسم رسمی افتتاحیه نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های مازندران، عصر امروز با حضور میرباقری قائم مقام وزیر کشور، یونسی معاون سیاسی استاندار مازندران، مدیران ستادی استانداری، اعضای شورای اطلاع رسانی دولت در استان، مدیران کل دستگاه های اجرایی مازندران و اصحاب رسانه استان در ساری برگزار می شود.

معاون ارشاد اسلامی مازندران با بیان اینکه برترین های جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های مازندران مشخص شدند، از سفر معاون مطبوعاتی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در آخرین روز نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری های مازندران خبر داد.

زارع گفت: آیین تجلیل از برترین های نمایشگاه و جشنواره مطبوعات و خبرگزاری های مازندران و بزرگداشت هفدهم مرداد ماه روز خبرنگار با حضور اصحاب رسانه و مسئولان استان از ساعت 17 عصر جمعه 17 مرداد ماه 93 در سالن اجتماعات متل بانک ملی بابلسر برگزار می شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما