مدیر آموزش و پژوهش سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران از برگزاری دوره آموزشی کوتاه مدت آئین نگارش و مکاتبات اداری در این سازمان خبر داد.

سید احمد عظیمی با اشاره به نقش آموزش ضمن خدمت در بهره وری کارکنان افزود: در راستای اهداف سازمانی به منظور هماهنگ و همسو نمودن کارکنان با سازمان و تقویت روحیه همدلی و همکاری در بین کارکنان سازمان و همچنین به هنگام سازی دانش نیروی انسانی در سازمان از ابتدای سال جاری تاکنون  دوره های مختلف آموزش ضمن خدمت برنامه ریزی و اجرا گردید.

عظیمی با تشریح بر نامه ها و پیگیری های انجام شده در خصوص آموزش کارکنان سازمان  و شهرداریهای استان اظهار داشت: آموزش های ضمن خدمت با هدف ارتقاء سطح علمی کارکنان با همکاری اداره کل دفتر آموزش و پژوهش استانداری مازندران برگزار می گردد.

مدیر آموزش و پژوهش سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران در ادامه گفت: دوره های آموزشی مذاکره و عقد قرارداد، GPS  در تقسیمات کشوری و همچنین سمینار یکروزه روشهای مقابله با نفوذگرها ی اینترنتی و هک ویندوز در چهار ماهه نخست سال جاری برگزار شده است.

عظیمی در پایان اظهار امیدواری کرد با مدیریت مهندس سید علی حجازی مدیر عامل محترم سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران که توجه خاصی به حوزه آموزش و پژوهش دارند و همچنین همراهی مدیر کل محترم دفتر آموزش و پژوهش استانداری و همکاری کارشناسان آن اداره کل، پیش بینی می شود تا پایان سال جاری قدمهای موثری در این حوزه برداشته شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما