رييس سازمان جهاد كشاورزي استان، افزود: اين پروژه ها با اعتباری بالغ بر یک هزار و 382 میلیارد ریال در سراسر استان مازندران مورد افتتاح و بهره برداری خواهد گرفت.

به گزارش مازنا به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی مازندران، دلاور حیدر پور طی گفتگویی در آستانه هفته دولت، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: به مناسبت گرامیداشت هفته دولت، از سوی سازمان جهاد کشاورزی مازندران تعداد 59 پروژه خدماتی، زیر بنایی و تولیدی بخش کشاورزی استان با اعتباری بالغ بر یک هزار و 382 میلیارد ریال در سراسر استان مازندران مورد افتتاح و بهره برداری خواهد گرفت.

او با اشاره به اینکه از مجموع،  18 طرح تولیدی با بیش از یک هزار و 327 میلیارد و 470 میلیون ریال در بخش های مختلف شیلاتی، دام و طیور و باغبانی در هفته دولت سالجاری در استان مورد افتتاح و بهره برداری قرار می گیرند، از افتتاح 41 پروژه خدماتی و زیر بنایی بخش کشاورزی استان مازندران شامل شن ریزی جاده بین مزارع، کانال بتنی لاینینگ، تجهیز چاه کشاورزی، لوله گذاری و تامین آب کشاورزی، احداث کارخانه شالیکوبی و .. با بیش از 55 میلیارد ریال در ایام هفته دولت امسال در استان خبر داد.

او با بیان اینکه با افتتاح و بهره برداری از این طرح ها، 89 روستا با 10 هزار و 120 خانوار روستایی از مزایای آن بهره مند می گردند، پرورش ماهیان خاویاری را یکی از طرح های شاخص بخش کشاورزی عنوان داشت که با بیش از یک هزار و دویست میلیارد ریال و حجم تولید بیش از سی تن خاویار در روستای چپکرود شهرستان جویبار مورد افتتاح و بهره برداری قرار خواهد گرفت.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما