مدیرکل ورزش و جوانان مازندران صبح امروز با حضور امیررضا خادم، معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش معرفی شد.

آیین تودیع و معارفه مدیرکل ورزش و جوانان مازندران پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات اداره کل ورزش و جوانان مازندران با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان، مسئولان استانی، مدیران کل، جامعه ورزش و خبرنگاران ورزشی استان برگزار شد.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش با بیان اینکه مازندران هر سال رشد معنی داری داشته گفت: استان مازندران بعنوان ستون اصلی ورزش کشور همیشه مطرح بوده و امروز هم می تواند بعنوان الگوی کشور مطرح باشد.
امیررضا خادم با مثبت ارزیابی کردم عملکرد سعادتمند افزود: هر تغییری همواره باید با رشد همراه باشد وگرنه دلیلی بر تغییر نیست.
وی اظهار داشت: شاخصه ی اول فعالیت های حسین زادگان، گسیل و ایجاد فضا و انگیزه برای بخش خصوصی برای ورود به ورزش است.

ورزش ما فقط در حد تیم های لیگ برتری و ورزش حرفه ای نیست
خادم تصریح کرد: انتظار می رود بخش خصوصی با آماده سازی زیرساخت های بهتر و ارامش بهتر کار بهتری ارائه دهند.
معاون حقوقی، پارلمانی و امور استان های وزارت ورزش اذعان داشت: شاخصه ی موفقیت هر استانی الزاما وجود تیم فوتبال در لیگ برتر نیست.
وی ادامه داد: انتظار ما از مدیر ارشد ورزش استان، تکریم و ترغیب و ایجاد شرایط مناسب برای سرمایه گذاری است.
خادم افزود: مدیر باید فارغ از هرگونه حرف و حدیث هایی که در سال های اخیر شاهد توسعه تصاعدی آن بودیم، باید با تکریم بخش خصوصی نسبت به جذب سرمایه گذار در این بخش کمک کند.
وی با بیان اینکه جوانان در اداره کل ورزش نباید مغفول بماند، ابراز داشت: عدم حمایت از جوانان، سمن ها و تشکل های مردمی مواردی است که اداره کل باید بطور جدی به آن اهتمام ورزد.
معاون وزیر ورزش و جوانان توجه به ورزش بانوان را مهمی تلقی کرد و گفت: نیمی از افتخارآفرینی های کشور در میادین ورزش های بین المللی به بانوان تعلق دارد.

انتصابم دوماه طول کشید

مدیر کل اداره ورزش و جوانان استان مازندران نیز در این مراسم اظهار داشت: به امورات ورزش مازندران واقفم و آسیب‌های اجتماعی را می‌دانم.

حبیب حسین زادگان با بیان اینکه انتصابم دوماه طول کشید، گفت: بدلیل حساسیت بالا در دستگاه ورزش، تمامی ابعاد این انتصاب درنظر گرفته شده است.
وی ضمن بیان اینکه مازندران هیچوقت خالی از قهرمانی نبوده، افزود: تغییر خدمتگزاران نباید باعث ایجاد خلائی در ورزش استان شود.

در این مراسم با قدردانی از خدمات احمد سعادتمند در طول دوران مدیریت 1.5 سال در دستگاه ورزش جوانان، حبیب حسین زادگان به سمت مدیرکل جدید ورزش و جوانان مازندران منصوب شد.

حبیب حسین زادگان از یادگاران دفاع مقدس و جانباز جنگ تحمیلی می باشد که در سوابق مدیریتی خود، مشاور استاندار و از مدیران ستادی استانداری بوده است.

وی از مدیران خوشنام، خوش فکر، دوراندیش و برنامه ریز استان است که دو دهه سابقه ورزشی بعنوان عضو هیئت رئیسه تکواندو استان و ریاست هیئت تنیس استان مازندران را در کارنامه خود دارد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما